Vlastníci (2019)

Jako člověk se v tom skoro pozná, je to přehnané, vtipné a opět český film, kterému scénárista nedokázal vymyslet konec a pointu. Opět se zaštítí tím nesmyslem, že chce, aby si konec každý divák domyslel sám. Prostě novodobý český film. Pokud se nejedná o film o skutečné události, která má začátek i konec, tak tyto filmy prostě neumí skončit. Scénáristovi došel dech a nazdar.

Případ mrtvého nebožtíka (2020)

Začíná se snad zjevovat možnost české Bláznivé střely ? Nahláškováno, herci parodují sami sebe, velice slušný počin. Pár hluchých míst tu a tam samozřejmě je, ale i tak, scénář super. A nedáte si kávu ?        :-)

Krematorium (2024) (seriál)

Po 5ti dílech. Seriálu Světlu vstříc ze stejného prostředí to nesahá ani po kolena. Vyprávění alá Aristokratka dobře, Lábus dobře, ale zpracování ? Vtipy ? Herci ? Všechno špatně.

Osmy (2014) (TV film)

Tohle vážně natočil Strach ? Takovou nudu s pár vtípkama, který pokud si člověk nedává majzla prostě vyšumí ? Nazvat tohle komedií je prasárna. Je to tragikomedie o chátře 77, která si myslela, že k něčemu byla. Byli jen hovna a vedla je estébácká krysa Havel. Fakt k popukání. Jedna hvězdička za Trojana a ostatní obsazení. Scénář a zpracování patří do odpadu.

Expend4bles: Postr4datelní (2023)

Nevím co se vám na tom nelíbilo. Sice to byla onemanshow Jasona Stahama, ale dobrá řežba a můžou pokračovat dál dle libosti.

Transformers: Probuzení monster (2023)

Ale vlastně proč ne. Je to taková zkouška nastartování dalších filmů. Objevíme se v roce 1994 a sledujeme další nová setkání autobotů s lidmi. K tomu jsou tam robotí zvířátka, jiní zlouni než ohraní deceptikoni, prostě opět parádní digitální podívaná. Herci vybráni podle požadavku na výplatu a všechno ostatní šlo do CGi. Co čekat teda ? U mě dobrý.

Velký lov (2020) (seriál)

Seriál se vcelku táhne. Nejlepší díl je S01E01 a S02E08. Tedy první a poslední.  To mezitím je jen hooooodně vaty.  Nadupat tyhle dvě série do jedné ve stejné stopáži by byl nezapomenutelný seriál. Takhle si vzpomenu jen na první a poslední díl. Jo a jinak, Hitler skvělej.

Meg 2: Příkop (2023)

Jako fakt jsem se na todleto těšil a po první hodině ve tmě, kdy nebylo nic vidět, jsem zoufale doufal v druhou hodinu pořádné řežby a přišla jen slátanina. Chobotnička nevyužitá a viditelně čím víc "Megů", tím hůř. Možná by to ty Piraně a obří krabové lépe zpestřili, než ty mrdky co můžou plavat a zároveň se motat po souši. A taky to chtělo pro takový film "R"ko, ale to by nesmělo béčko, který je pokračováním béčka, stát jako áčko.

Eliška a Damián - Epizoda 1 (2023) (epizoda) odpad!

No po prvním dílu a po tom co Emmmmmmička prohlásila, že seriál netočila pro diváky, ale pro kamarády, kteří ocení její "herectví", tak nemám už vůbec co dodat. Už se nedá na to říct snad ani nic negativního, když herci netočí seriály a filmy pro diváky. Pardon, urazil jsem všechny herce a herečky, protože mezi ně, Emmmmmmmmička rozhodně nepatří. Je to bývalá moderátorka, dneska troska.