V zajetí démonů (2013)

Už jsem myslel, že v žánru hororu mne nemůže nic překvapit a natož způsobit,že mi půjde mráz po zádech a už vůbec jsem nečekal, že to dokáže film natočený po roce 2000, který je plný hororového klišé, které je zde, ale využito v naprostě dokonalé míře a mistrně zpracováno i s tím "něčím" navíc.

V zajetí démonů 2 (2016)

O poznaní slabší a předvídatelnější než naprosto skvělý první díl, ale přesto vysoce kvalitní lekačka se sympatickými herci a přízraky.

A Walk in the Woods (2015)

Příjemná ušlapaná pohodička pro nudný odpolední lenošení. Dědci šmajdaj o sto šest. Že bych brnknul kámošoj, co jsme dřív jezdili na vandry.

Daeho (2015)

Korejská potupa japončíků v tygřím kožichu. Tygří "terminátor" se mstí a nebojí se lovců, ani japonské armády, kterou si podá i během plné palby. Zároveň si navzájem vyvražďuje s jedním starým lovcem rodiny ( spor už trvá od jeho kotěcích let),aby si vlastně uvědomil jaký mají k sobě obrovský respekt. Už jsem jenom čekal, kdy tygr promluví. Tohle by nevymyslel, ani čínskej bůh srandy. Ovšem příběh funguje, chytne za srdíčko a tygr je charaktetní antihrdina co umí být sakra drsnej i citlivej.

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Komu tímhle, kdo prospěl. Disousaři jsou z ostrova odvezeni do obýválu přichcíplýho dědka , klece nelogicky otevřeny a už to cvičí po cvičišti. Parta "hrdinů", je absolutně tragická, v čele s nepřekonatelným "zaříkavačem raptorů". Pochopitelně triky jsou vychytaný, první liga,dinosauři jako živí, ovšem v převařeným odvaru příběhu jsou vrženi skoro do prázdna. A závěr, je kapitola sama o sobě, američani jsou opravdu absurdně naivní.

Černá kniha (2006)

Vlastně dost originální příběh, s dost kombinovaným dějem, kde není nouze o překvapení, kdo je vlastně "dobrý" a kdo zase "špatný". Situace se mění, každou chvilku a to vlastně film dost vyzdvihuje i když je v něm několik pitomých scén.

22 výstřelů (2010)

Mafián v důchodu se mstí za atentát na svoji osobu. Svým způsobem, by se nejednalo vůbec o špatnou gangsterku, která by klidně mohla navazovat na "starou školu". Ovšem je zde hrozně brán zřetel na citový a rodinný život hlavního hrdiny, kde to působí velice kýčovitě a křečovitě. Film má hroznou potřebu se brát smrtelně vážně i když muselo být všem jasný, že je to blbost.

Cesta za králem trollů (2017)

Norská pohádka z "českýho lesa". Poctivě a hezky udělaná, triky si nezadají s Houlywůdem, ale nejsou přehnané. Herci neokoukaní, zápletka klasická a norština neobvyklá.

Pěsti z kamene (2016)

Ten boxer je totální kus vypatlanýho pritiva , že máte chuť sami vlíst do ringu a nakopat mu zadek,nebo se vám může poprvý stát, že fandíte afroamíkoj co stojí proti němu, kterýho navíc hraje hiphopérskej šášula. Průměrnej film z ringu, ale díky debilitě ústřední postavy, dost zapatovatelný.