Dantovské peklo (2010)

Podobnej nářez, jako když vlítnul do pekla se svým obuškem Martin Kabát pro Káču.

Moucha (1986)

Štěstí, co je štěstí? Můška jenom zlatá!

Robocop (2014)

Kdyby měl každý nový remake, alespoň podobnou kvalitu jako Robocop, mělo by je snad i malý důvod natáčet. I když poplatné době, velice nápadité, uvěřitelné a nečekaně i s dávkou psychologie.

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Dokonalý příklad žido-americké propagandistické vymývárny mozků. Mimozemšťani všech galaxií třeste se, protože i když máte lepší techniku, my máme negra s mačetou 😉

Thor: Ragnarok (2017)

Když už film paroduje sám sebe a je mnohonásobně zábavnější než předchozí díly co se braly "vážně", tak prominete i ty rasový guláše a negrovalkýru. Pokud chcete "vypnout hlavu" a nad ničim nepřemýšlet je nový Thor ideální volba.

Sicilská spojka (1984)

Opalení hoši ze Sicílie si vyřizují účty a inspektor Kačány stojí na druhé straně barikády než jsme byli zvyklí. Nejedná se o žádnou super zápletku, ani akci, ale kdo má rád mafijózo filmy si svoje určitě najde.

...a jitra jsou zde tichá (2015)

Terminátor staršina a jeho banda sovětonadžen v akci, proti německému komandu, které vlastní IQ houpacího koně a střílí poslepu nebo do vzduchu.

Muži v říji (2009)

Herci mlčí,šeptají,huhlají nebo hučí do rohu s dementním výrazem. Hlavní představitel byl fakt na ránu. Co film zachraňuje od naprostého propadu do ztracena je příjezd pana premiéra a několik málo tváří co prostě nezklamou a Trnavský, kterého jinak opravdu nemusím zde předvedl svůj snad nejlepší filmový výkon.

Vysvobození (1972)

Zvuk řeky a banja mi utkví dlouho v paměti.

Poslední vlak (2006)

Jede jede mašinka, kouří se jí z komínka. Pochmurná cesta z Berlína za horkého počasí bez dostatku tekutin a potravin v přeplněném vagónu končící v Osvětimy zprostředkována cestovní kanceláří Konečné řešení. Dalo by se to označit skoro za road movie.