Železná srdce (2014)

Finální bitva degraduje veškerou tvůrčí snahu a milovníky vojenské historie dovede k vzteku hitlerovských rozměrů.

Warcraft: První střet (2016)

Pěkná podívaná, kde dominují efekty. Ovšem opět ve finále to spadne do tolikrát zažitých klišé, že po chvilce je vám jasný, jak se budou postavy chovat a kam celý děj směřuje...

Svět patří nám (1937)

Nadčasová dělnická agitka. Ovšem i přes to všechno stávkování a bojování trapně i mile vtipná.

Vybíjená (2015)

Kde nic není, ani smrt nebere. A přitom, nápad by nebyl marnej. Suchánek, nevím proč, mi příjde ve filmech dobrý, rozhodně měl na víc než furt trapčit v telce. Ono celý obsazení je v rámci dnešních možností v celku fajn, jen chybí tah na bránu, ale to je chyba většiny nových nejen českých filmů.

Muži v naději (2011)

Dvě pěkné hvězdy, jako kozky ty holky s wasrpoláckým jménem.

Creed (2015)

Vždycky jsem obdivoval na Rockym, že přes všechnu tu slávu a svaly, jsou jeho kámoši obyčejný tlustoprdi a jeho stará ošklivka ze zvěráče. Ti už jsou bohužel tuhý. Samotná postava Italskýho koníka zůstala i zde lidská, jenže scéna se hemží hromadou černých bratrů a ti už to "srdce" prostě nemají ani za mák. Oni vlastně i bílí záporáci jsou totálně bez charizma a hlavní protivník je suchar s pupkem co jen blbě kecá. Určitá nostalgie se ovšem i přes všechny překážky dostavila.

Legenda o Tarzanovi (2016)

Při shlédnutí Tarzana z roku 1984 jsem zažil jako dítě těžké duševní pohnutí a dodnes ve mne vyvolává silný emoce...a to tam vlastně jen různě sejmou pár herců ve vypelichanejch kostýmech. Jenže ta syrovost a atmosféra je hodně silná. Zde je přímý odkaz na tento film, jenže se tam přimíchal i Spider'man, Avengers a další trapnosti moderní americké tvorby. Tarzan je metrosexualní atlet bez charizma, Jane tuctová čubka a v džungli je vyhoněná přes komp i poslední liána. Do všeho se ještě přibalí otrokářství, takže čerňoši zde opět výjdou jako hrdinný chudinky, který za nic nemůžou. A co hůř opice hrají druhý housle a jejich zpracování je dosti zfušováno....ono je tam vlastně zfušováno úplně všechno....Velký zklamání.

Biliárový král (1961)

Newmanovi super šťouchy nevedou vždy k vítězství, asi proto, že se jeho postava chvilkama chová jako trotl co neví kde je a po čem v životě nejvíce touží....je to vlastní hrdost, láska, nebo prachy?

Kameňák 4 (2013) odpad!

Jediná pozitivní a vtipná věc v souvislosti s Kameňákem 4 je, že k němu zde napsal verbal svůj komentář.

Evo, vdej se! (1983)

Žádný velký umění, žádná extra zápletka a ani mimořádné herecké výkony....ale k čemu vlastně? Kratina je borec, hlavní hrdinka sympatická a Milena Dvorská i v letech kočka nejvyšší ligy. Film vnímá okolí s nadhledem a o tom to je.