Boot Hill (1969)

Nejhorší film s Budem a Terencem co jsem kdy viděl. Kde byl nějakej švih co jejich filmy mají a o ději ani nemluvím. A do toho ti odporní liliputáni ty mi to zhnusili úplně nejvíc, ještě jsem nikdy neviděl tak hnusný liliputány. Málem jsem zapomněl a taky nejhorší dabing s touhle dvojkou co jsem slyšel....to snad namlouval všechny jeden člověk a jen si občas přidržel nos, aby to znělo trochu jinak. Je neuvěřitelné, že hned o rok později vznikla Pravá a levá ruka ďábla, což považuji za jejich nejlepší film.

100 000 $ na slunci (1964)

Kamiony, drsný chlápci a všude poušť, sem tam i nějakej vtípek a dobře mířená rána do zubů.

Rocky Balboa (2006)

Pro milovníky Rockyho a hlavně Sylvestra je tenhle film důvod k oslavám, ale mne přišel naprosto zbytečnej.Celou dobu se těším na finálovej zápas a ono bylo pobíhání po ringu prolnutý různejma efektama a protivník neměl žádný charizma jako předchozí co Rocky sundal.

Django (1966)

Italská westernová vyvražďovačka s příjemnou atmosférou. Střílení z machinekvéru na hromadu pistolníků a mexikánců mi přijde originální. Major Jackson úlisnej záporák co střílí mexikány jako na střelnici porcelánový holuby má grády. Taky jsem si řikal jestli není Franco Nero brácha s Terencem Hillem, protože v tomhle filmu se mu Franco podobá i když si nedovedu představit Terence, že by tuhle roli hrál on....jsou to jatka.

Adios Django (1966)

Kde je spousta mexikánů a Franco Nero tam není nouze o rvačky a mrtvoly a že jich tam je poženhnaně řekl bych, že dokonce zbytečně moc. Příjemnej špageťák se super hudebním doprovodem.

Ostrov Dr. Moreau (1996)

Marlon Brando a hromada mutantků to je celej film, ale vážně jsem se na to těšil, dalo se z toho vytřískat tolik bohužel se nepovedlo.Ani ty masky jsem nepovažoval za nějak povedený, třeba ten drdatej slizoun co tam na každýho střílí měl bejt psí chlapec, vypadal spíš jak účastník techno party, když jede měsíc v kuse na tripu! A ještě humusnej dabing, ten se doopravdy nepoved a jen to dokopnul do úplný díry!

Barva peněz (1986)

Newman byl frajer a tady to zase dokazuje, tentokrát opět s tágem v ruce. Sám jsem na kulečník levej takže se mi líbily ty frajeřinky se šťouchama a to, že když je někdo starší, takže nepatří do zběrnejch surovin. Toma Cruise vážně nemusím a ani po tomhle filmu se to nezměnilo...jeho Vince byl hroznej trotl! Asi 10 minut po skončení filmu jsem si uvědomil, že tam byl i Iggy Pop:-)

Žhavé výstřely (1991)

Když se řekne slovo parodie, první co mne napedne jsou Žhavé výstřely!

Bambinot (1984) (seriál)

Česká herecká elita v jednom seriálu a bylo to platný jak mrtvýmu zimník!!

Jaguár (1996)

Mám rád jaguáry i Jeana Rena, ale raději když nejsou v jednom filmu!!