Návštěvníci (1993)

"Halóóóó co tam sakra dělá??"...)))).."Hovno"!!! Fakt jsem se u toho zasmál a film mně pobavil a zlepšil náladu!!

Psycho II (1983)

Zbytečně dlouhý a hlavně tak prapodivně zamotaný, že se z toho točí hlava!! Posledních 10 minut je parádní a poslední záběr na rozsvícený dům s matkou v okně je nejlepší z celýho filmu!!

Občan Havel přikuluje (2009)

Jako trutnovák taková srdcovka! Pár lidí co tam vystupují jsem i znal a netušil jsem, že pan fotograf co mne fotil na pas měl něco společného s StB!

Karamazovi (2008)

Skvělé výkony herců, skvělý nápad, ale na mně to moc nebylo!!

Tobruk (2008)

Moc jsem si od toho nesliboval, protože když jsem se dočetl kdo v tom hraje, buď herci neznámí a nebo profláknutí z nováckých seriálů moc se mi do toho ani nechtělo. Jaké bylo překvapení, že film je reálný a uvěřitelný a výkony herců jsou skvělé a každá postava má svojí povahu. Rozhodně vyvedený válečný film, kde není kladen důraz na kvanta mrtvol, ale když už to někdo dostane tak to stojí za to.

Mariňák (2005)

O válce skoro bez války s hromadou vyholenejch nadrženců, kteří šli bojovat za svoji vlast a ani si nevystřelili z kanónu.

Duety... když hvězdy zpívají (2009) (pořad)

Stojí to za kulový...žádná energie a šťáva, výběr písniček docela tragickej a výkony jak zpěváků i nezpěváků nestojej za řeč, ale třeba to bude příště lepší, jenže to já už neuvidim:-)

Den nezávislosti (1996)

Úsá úsá aneb jak se spojí bílí, černí, žlutí a hnědí aby spasili svět po americku!!

Kokosy na sněhu (1993)

Jedna z mála černošskejch komedií, která mně bavila...to sedí!