Dva výtečníci (1977)

Můj nemilovanější film s Budem a Terencem z newesternového prostředí. Tolik vyvedených kravin a ran jen tak v jiném jejich filmu neuvidíte. Ničení aut, přepadení policejní stanice, hra na hluchoněmého, bitka na stadionu s Geronimem, návštěva ruské šlechtičny, finální bitka a mezitím hromada keců co mají styl a vtip...tohle všechno v jednom. Je jasný, že ti co nemají tyhle dva v lásce tak tu nic dobrého nenajdou.

Malý unavený Joe (1972)

Český název opravdu nechápu.Jeden z vrcholů tvorby dvou výtečníků Buda a Terence.

Pravá a levá ruka ďábla (1970)

Tohle je pro mně první film s Budem a Terencem co natočili co stojí za to vidět, ostatní před ním mi příjdou zvláštní. Westernová komedie, kde se moc nestřílí, ale buší a prohazuje zdima. Jsou tam hromady keců, ale těch se většinou všimne až po několikátém shlédnutí.

Sudá a lichá (1978)

"Já když spím a někdo mně tak naráz probudí vždycky pláču, když pláču rozčílím se a když se rozčílím tak musím vstát a když vstanu tak se naštvu a když se naštvu tak se musím nějak odreagovat".....a pak už je to všem jasné PRáááásk.mlask...bum!! Já když se potřebuju odreagovat tak si pustim tenhle film.

Hroši v Africe (1979)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů s těmahle dvěma. Moc valný názory to tu nemá. Scéna na obědě u pana Ormonda je parádní a banda chlápků na mlácení je jedna z nejlepších. Je to klasika a ještě africká příroda a zvířátka navrch co více si přát.

Buddy (1997)

Trochu pohádka o gorile, která opravdu existovala.

Černý korzár (1976)

Jen ten pohled skolil vždy polovinu nepřátel. Temný pirát co s kordem vyvadí neuvěřitelné kousky a probodává protivníky po desítkách a kord není nikdy zbarven krví. Klasika dětství na kterou jsem koukal s "hubou" dokořán a i dnes když je nálada si tenhle kousek v čele s Kabirem rád pustím. Soundtrack z filmu je super.

Sandokan (1976) (seriál)

Na seriály jsem hodně staromodní. Výtvor jenž stojí na pohledu jediného herce. Občas jsem si říkal, že ten Sandokan je pěkně krvelačná bestie, ještě že i přes stovky zabitých nepřátel se v seriálu krev skoro nevyskytuje.