Přátelé (1994) (seriál)

Šest pošahanejch lidí, který by mohli mít dospělý děti se chovají jak puberťáci.Nestydim se za to: NESNÁŠIM TENHLE SERIÁL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Planeta opic (1968)

"Vyvaruj se bestie člověka neboť on je zástavou ďábla, sám mezi božími tvory zabíjí veden potěšením, chtíčem či rozmařilostí, zabije i bratra svého může li získat půdu jeho, nenech ho volně žít ve velkém počtu, neboť převrátí domov svůj i tvůj v poušť, vyhýbej se mu zažeň ho zpět do džungle, neboť on je nositelem SMRTI!".....když se to tak vezme měli opičáni svatou PRAVDU!

Stalingrad (1993)

Osobně mám raději válečné filmy z pohledu němců, protože zde chybí ten patriotský americký patos. Stalingrad považuji vůbec za jeden z nejlepších válečných filmů. Ukazuje jak bojové nasazení, přátelství mezi vojáky,většinu důstojníků jako pěkný bastardy a hlavně nekončící utrpení a bídu v takové filmové válečné realitě, kterou v amerických hrdinských velkofilmech neuvidíte. Naprosto uvěřitelné a skvěle padnoucí herci do rolí vojáků v čele s Herr Kapitan Heřmánkem.

Dva lidi v ZOO (1989)

Pro mně srdcovka největší. A dost mně štve to hodnocení, ale jen bych se zbytečně rozčiloval.

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Musí se to brát jako komediální seriál se spoustou skvělých českých herců. Některý díly jsou opravdu k popukání i když to nebyl účel seriálu.

Osvobození Prahy (1975)

Co se týče kostýmů a kulis je to dokonalý, horši je to však se scénářem."Komunisté musejí jít příkladem" jak tam někdo povídá...no na to se nesmí moc koukat, protože jinak je to jasnej odpad! I přestřelky jsou dost zkreslený jeden mrtvý povstalec asi na 100 padlých němců je dost přihlouplý. Dost humorný je stavění mostu...."Máte na to 40 minut"...za moment zde stojí dřevěný most co udrží tanky a důstojní řekne:" 35 minut, dobře" a jede se dál jako by nic. Nehorázně na RUDO nabervený film, ale přesto dám ****, protože jsem se uto zasmál více než u komedie i když to nebyl záměr autorů.

Pelíšky (1999)

Řekl bych, že poslední český film, který obsahuje hlášky, které právem zlidověly. Opravdový koncert herců i těch, od kterých bych to nečekal a nad těmi všemi cholerik Kodet co film vykopnul až do nebes.

Tanec s vlky (1990)

Viděl jsem to poprvé tak v 5-6 letech, od tý doby se můj vkus hodně změnil, ale Tanec s vlky zůstává stále můj nejoblíbenější film nevim co více dodati.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Bravurně natočené všechno do puntíku, ale prostě mi to nesedí. Jediné vylodění má štávu i když jsem četl, že ve filmu dost přehnané než ve skutečnosti bylo, ale o tom by se polemizovalo. Ovšem další část filmu, kde mají vojáci neustále ty svoje americký průpovídky a důstojník řekne "pošlem kluka domů mámě" a vypraví pro něko celou družinu, která se k němu prostřílí a nakonec rozsřílí celou německou brigádu, kde padne tak pět amíků a skopčáci padají po desítká a na tanky se háží bomby z amerických ponožek. A vše končí když střelí Toma Hankse do zadku a pak pro něho všichni brečí. Omlouvám se prostě mi přišli všichni a všechno moc dokonalý a i to filmu nesvědčí.