Zjizvená tvář (1983)

drsná jízda a brutální řež na konci. Těžký film na zkousnutí. Krutý vývoj Tonyho, kterého drogy v kombinaci s jeho neústupnou povahou doženou až k šílenosti.

L'ultimo bacio (2001)

Italskou manželku bych nechtěl ani zanic. Některé situace ve filmu mi přijdou dost nevěrohodné a přetažené. Režisér by měl více číst Plzáka a sledovat filmy Woodyho Allena. Pro nezasvěcené slušná limonáda s pohlednými a charismatickými herečkami.

Laputa: Nebeský zámek (1986)

Hodně lidí je z tohoto snímku vytočených. Nápadů je tu mnoho, animace a hudba je vynikající. Občas ale nelze zakrýt mírnou naivitu rozhovorů a je zde i absence vtipných momentů. Takže jen za 4.

RocknRolla (2008)

Velké plus za the Subways v klubu

Příběh z Bronxu (1993)

Další z řady mafiánských filmů, které často v žebříčku míří vysoko. Znovu známé tváře, které k žánru patří. No vyvedený film.

RRRrrrr !!! (2004)

Film zralý na zpukání. Fóry tak trapné, jako by je vymysleli třináctiletí, a ještě zpukaní.

Dobrý Will Hunting (1997)

Zbožňuju tyhle nádherné a chytré dialogy, Robin a Matt hrají výborně. Více vygradovaný konec a byl by to film první desítky. Ale i tak skvělé.

Yes Man (2008)

Rozhodně se mi líbilo víc než lhář lhář nebo božský bruce. Vtipné, dost dobrých nápadů a opravdu jsem se u některých momentů zasmál.

The Butterfly Effect 3: Revelations (2009)

Taky říkám, že za jedničkou je trojka v hodně velkém závěsu, ale příběh je hodně chytlavý a nutí diváka shlédnout až do konce.