Krátký film o lásce (1988)

Pouze za čtyři, protože se tam toho událo fakt málo, i když emotivně hodně vyhrocených scén.

Český mír (2010)

Záběry chvilkové trapnosti národa. Příjemně jsem se bavil, je to zase jedna zajímavá sonda do české povahy. Nejvíce mě pobavil mluvčí policie jako zástupce "Zelených mozků ".

Božské děti (1997)

Nejlepší na filmu je závod a nakonec rybičky. První část mě nudila.

Prokletý ostrov (2010)

Napínavé drama podle schématu, který se dneska líbí. Bohužel trochu předvídatelného děje.

Zeitgeist: The Movie (2007)

Prvních 15 minut a ty hypnotický obrazy mě fakt vytáčely. Zbytek těžko říct, ale pár zábavnejch míst by se našlo. Přiznámm se že neznám tolik pozadí abych dokázal fundovaně hodnotit pravdivost předkládaných hypotéz. Věřím tomu tak z 30 %.

Kick-Ass (2010)

Přestože film stále osciluje mezi žánry komedie-drama a dlouho jsem se nemoh přiklonit na jednu či druhou stranu, je to bezesporu unikátní snímek.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Tak mi dejte tu "zpocenou uklízečku", nebo jak se to meníčko jmenuje.

Proboha! (2008)

Méně střihu a méně útočně. Vím že takto to na amíky platí, ale takto tlačit na pilu mě trochu odradilo. Konečných 5 minut nám autor příliš moc vnucuje vlastní názor.

500 dní se Summer (2009)

Dodám jen že ženy jako je Summer opravdu existují. Je jich poměrně hodně a podobají se hlavní hrdince bez přikrášlení. Potkáte-li takovou, raději se hned poohlédněte po Autumn.