• Rodinný

Slunce, seno, jahody (1983)

Toto je jediny film na CSFD.cz ktory nechapem preco ma tak zle hodnotenia.Fakt nechapem,a asi nikdy nepochopim.Vsak tento film uplne zludovel u 100% ludi co poznam.

Pokoj v duši (2009)

Neni mozne...konecne sa niekomu podarilo spravit dobry slovensky film.Je vidiet ze Balko robil predtym dokumenty,kamera velmi posobila dokumentovym dojmom.Pribehovo to bolo dost depresivne a herecky fajn a niekedy sa objavila aj daka ta spinavsia nadavka (resp. k*k*t p*ca ;) ) Lahky nadpriemer

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Jeden z mala filmov kde mi tych 2 a pol hodiny uslo strasne rychlo,neuveritelne dobre zrezirovany film s fantastickym Eastwoodom (ostatni su tiez super,hlavne Eli Wallach).Velmi putavy dej bez hluhych miest a neuveritelne krasna hudba.Celkovy zazitok dotvara aj Leone totalne uchvatna rezia,strih a celkova kompozicia v poslednej stvrthodine,je to najkrasie a najsilnejsie co som kedy videl vo filme,vzdy mi nabehne husia koza.

Dr. House (2004) (seriál)

Jedna vec ma napadne ked sa povie House.Cynizmus

SpongeBob v kalhotách: Film (2004)

Brutalne uleteny film,takuto uchylarnu som uz davno nevidel a dobre mi padla.Humor je "saleny",animacia je kombinovana z hranymi scenami a dabing je totalne bravurny (Tom Kenny je super).A David Hasselhof nepotrebuje komentar