• Rodinný

Bruno (2009)

Cohen opat prekracuje vsetky zname moralne hranice a vytvara jeden z najsokujucejsich filmov sucanosti.Vtipne,ale Borat bol vdacnejsi namet.

Legenda (1985)

2 veci co nemam rad...fantasy a Tom Cruise.A napriek tomu som sa naramne bavil,velmi pekna vizualna stranka vytvara ozaj prijemnu temnu atmosferu.Holt,Ridley Scott je macher

Shaolin fotbal (2001)

Fakt podarena parodia s fakt podarenymi vtipkami.Neviem ako vy ale mne sa sakramentsky pacil soundtrack :D taka vazna hudba v takomto filme,fakt super

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Na prekvapenie tu najviac pokulhavaju Tarantinovske dialogy,co bude podla mna tym ze na normalnych ludi sa pisu tazko pisu texty.Povodne som mal v plane dat 2* ale ta zmena z lovenej zvery na lovca bola fakt uzasna.Tak super spraveny pocit pomsty som este vo filme snad ani nevidel.

Inland Empire (2006)

Boli ma to....fakt ma to boli ze musim dat tak nizke hodnotenie ale David....toto si fakt prehnal.Aby som ja,tvoj fanaticky fanusik co povazuje Eraserhead za jeden z najlepsich filmov historie musel vypinat po tanecnom cisle.Prilis roztahane,zdlhave,prilis DLHEEEE ale naopak docela putave a zvukovo niekedy prijemne. Na digitalne zrno nemozem nadavat,lebo rovnakym tocim aj ja :D

Taxikář (1976)

Vizualne provokativna obsahovo depresivna sonda do duse cloveka zniceneho vojnou a prostredim v ktorom zije.Velmi efektivny a deprimujuci zazitok.

Modrý samet (1986)

Na prvy pohlad dost "Nelynchovsky" film,ale presne ako je to aj s pribehom filmu,aj tu treba hladat veci pod povrchom.Audiovizualna stranka je ok ale co tu exceluje je Lynchova rezia a scenar.Toto je jeden z mala filmov ktore ma fakt nutili rozmyslat pocas sledovania.A Dennis Hopper :D To ti nikdy neodpustim ako si urazil moje oblubene pivo :(