• Rodinný

Mega Man (1994) (seriál)

Tento serial som si zapamatal hlavne kvoli tomu ze malo jedno z naj uvodou aky som kedy videl

Únos (1997)

...ale napinave to bolo

Terminator Salvation (2009)

Poriadna jazda do minulosti,plna nostalgie.Neustale sa tu hlaskuje,pripomina na stare filmy a rozprava machoistyckym dialektom.Bohuzial,v dnesnej dobe,ma uz velkolepe explozie a akcia tak lahko neuchvatia.V podstate je to priemerny akcny film,ktory sa vdaka Terminator nalepke dostava do lahko nadpriemernej urovne.

The Amputee (1974)

Nebudem hodnotit,kedze sa jedna len o test filmu ci coho.

Rocky Balboa (2006)

Cely film je zo zaciatku velmi nostalgicky,ale ku koncu dochadza k navratu do pritomnosti.Cely film bol pre mna doslova remake prveho filmu...vsetko co sa stalo v jednotke tu malo ekvivalent (hlavne ten zapas na konci).Jednoznacne s 1. a IV najlepsi Rocky film.Krajsiu rozlucku s Rockym som si uz ani nevedel predstavit.

New Police Story (2004)

Na prekvapenie velmi temna a seriozna "Chanovka".Jackie tu nepredvadza tie jeho ting-tong vtipne bitky,ale prezentuje je tu poriadne dospely a narocny pribeh.Pri prvom zhliadnuti som bol v soku.Velmi dobreee

Mulholland Drive (2001)

Myslel som si ze Eraserhead je nepochopitelny film.Po tomto to beriem späť,Lynch mi pri sledovani Mulhollandu doslova "rozmrdal" rozum....Silenzio...

Síla lidskosti - Nicholas Winton (2002)

Velmi krasny dokument,jeden z najlepsich ake som kedy videl,fantasticky vyber hudby (hlavne Mozartovo requiem),strih a technicke spracovanie.Winton je ozaj človek s velkym č