• Rodinný

Alien Apocalypse (2005) (TV film)

Je to strasna bulovina ktora sa vdakabohu neberie vazne.Presne ako Dandyy spominal,keby to vyslo v osemdesiatych rokoch tak je to dnes kult

Návrat do budoucnosti III (1990)

Bohuzial scenar tu uz nieje tak premakany ako v prvych dvoch filmoch ale aj tak sa stale jedna o velmi solidny film s peknou poctou k Leoneho westernom ;).Krasne zavrsenie jednej z najlepsich filmovych trilogii vsetkych cias.

MacGyver (1985) (seriál)

Z 8. poschodia vyhodite maticu a na zem dopadne bager.Co to znamena?Na tretiom byva MacGyver

RRRrrrr !!! (2004)

Akoze tento film...toto sa neda hodnotit vazne...par originalnych vtipkov a odvaha tvorcov dat dohromady nieco tak prijebane jak je toto si zasluzi minimalne 3 hviezdy...fakt mecheche film :D

Frigo na mašině (1926)

Pravdupovediac som sa moc nesmial ale tie odvazne kusky na vlaku v tej dobe su minimalne za 3*

Digimon (1999) (seriál)

Nie nemozem povedat na Digimon nic zle....este dnes ked si to pozriem to ma urcitu uroven a nezasluzi si to Odpad len za to ze je to "DIGIMON"......polovica ludi co sem dala odpad urcite nevidela ani jednu epizodu

Scary Movie 2 (2001)

Neviem ako vy,ale ja som sa ujebaval :D

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Tvorcovia slubovali ze dvojka bude vacsia,temnejsia lepsia.Co sa tyka tej velkosti tak Pomsta je omnoho vacsia,na co som sa povodne tesil ale potom som to obanoval.Kvoli tomuto sa vytratila ta komorna atmosfera prveho filmu a neprehladne boje 5 robotov proti 5 robotov vystriedaly neprehladne (ale intezitou 3krat silnejsie) suboje,z ktorych budem este niekolko dni hladat sanku na zemi.Pribeh je primitivne debilny,predvitatelny,kombinovany s Indiana Jonesom a plny pridrbleho humoru (tie "gule" na Devastatotorovi si ozaj mohli odpustit).No nech ale len nekritizujem,musi sa nechat ze Optimus Prime bol,je a vzdy bude neskutocne "cool",vzdy ked je na scene mi az husia koza beha po rukach.Hudba znovu uchvatna a fajne nacasovana.Skoda len tej predvidatelnosti a divneho scenaru....lebo akcia bola ozaj,ale ozaj super. PS:Vysoka skola kam chodil Sam je niejaka Porno vysoka skola alebo co.Tolko peknych ludi pohromade sa snad ani neda v reale stretnut :D

Noc oživlých mrtvol (1968)

Viacej studium spravania ludi ked su zahnani do kuta ako horor.Ale ta trocha nasilia musela byt vtedy pre ludi poriadne terno.