• Rodinný

Domov pro smyšlené kamarády (2004) (seriál)

Brutalna mega-haluz.....toto som na CN zral velkymi sustami.Vedeli ste ze to cele bolo spravene vo flashi?

Slunce v síti (1962)

"senziš" film ktorý je dosťkrát celkom ťažký na pochopenie.Všetky aspekty filmu dokopy vytvárajú veľmi pôsobivú atmosféru (hlavne kamera).Ale niečo tomu stále chýbalo....

Život není krásný (2008) (amatérský film)

Cakal som trochu viac.....ale ten zaciatok bol super XD

Terminátor (1984)

Vysoko depresivny a napinavy film.Cameronovi sa tu podarilo vytvorit fantasticky epos ktory stoji na prekvapenie len na 3 postavach.Koniec filmu je jeden z najadrenlinovejsich zaverov k akemukolvek filmu.Clovek neoboznameny s Terminatorom musel byt pri prvom zhliadnuti poriadne prekvapeny....aj 3 krat ;)

Sloní muž (1980)

Fantasticke dielo ktore (pravdaze,s trochou nadsazky) ukazuje ako sa vacsina ludi stavia k telesne/psychicky postihnutym ludom.Lynchovi sa podarilo navodit uchvatnu stiesnenu atmosferu co pre mna spravilo cele sledovanie velmi bolestive na dusu.Smrt Johna Merricka je jedna z najuchvatnejsie spravenych pasazi v akomkolvek filme,taktiez zanechalo dost hlboku ranu na dusi.Cierno-bielo filmu velmi slusi,Lynchovi sa podarilo vytvorit film ktory mi velmi pripomina filmy z 30. rokov (ludia ktory isli okolo neverili ze to je film z 1980).

Apocalypto (2006)

Velmi naturalisticky film....fakt ze to je cele v Maystine dodava filmu super atmosferu

Mojsejovci (2005) (pořad) odpad!

Berte to ako "Kvalitny odpad".Sledovat toto bola taka nenormalna komedia ta to ne?

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Moderne fantasy.To sa casto nevidi.Za to davam prvu hviezdu.Druha hviezda je za prekrasne a pestre stvarnenie a CGI efekty ktore su nahodou velmi kvalitne spraven.Tretia hviezda ide za Lesneho elementala ktory ma donutil zamysliet sa nad nicenim prirody.....a posledna hviezda je vdaka tomu ze som to pozeral na Blu-ray discu

Karcoolka (2005)

Cely humor sa mi zdal nehorazne trapny.Presne ako animacia.Je to snad najhorsia CGI animacia aku som kedy videl vo filme,to prvy Toy Story vyzeral znacne lepsie a je medzi tymito filmami 10 rokov rozdiel.Jednu hviezdu davam za namet ktory mohol byt spracovany o mooooooc lepsie

Majestic (2001)

Omylom som to pustil na Prime a musim povedat ze to bol velmi silny zazitok....popri Man on the moon jediny film v ktorom je Jim Carrey "normalny"