Nejlepší přítel (2017) (TV film)

Pro mě za tři. Plus je výprava, kostýmy, kamera a slušní herci,mínus je jak již bývá zvykem scénář. Zhruba do dvou třetin jsem byl celkem spokojen, ale pak od chvíle zbrklého přechodu hlavního hrdiny na Temnou Stranu Síly se to najednou úplně zlomilo a zdechlo. Z princezny se stala pipka, Anakin ze s pekla vykecal a celkově závěrečná část byla strašně příběhově odfláknutá. Peklo ovšem vyrobené pěkně, to už je několikátá novější pohádka, kde se peklo fakt povedlo. Bohužel filmu chybí ta podstatná deviza - to že bych ho chtěl někdy vidět znova.

Taxi (1998)

Film je vtipný sám o sobě, závěrečná honička je skvělá. Zajímalo by mě jak moc to zahýbalo s prodeji 406ky ve Francii :)

Resident Evil: Odveta (2012)

Film má scénář, ale nemá vůbec příběh. Všichni jsou nesmrtelní, jsou tu potvory jak v Silent Hillu a celkově to připomíná spíš počítačovou střílečku. Filmu to není možné mít za zlé, vzhledem k původu námětu, ale koukatelné to moc není.

Mocný vládce Oz (2013)

Další digitální peklo. Chvílemi je v tom vidět starý dobrý Raimi z Evil Dead, ale těch chvil moc není.

Ikarie XB 1 (1963)

Jistě velmi zajímavý film, kór v kontextu doby. Kulisy a efekty musely být pěkně drahé. Ale co naplat - křečovité přehrávání a strnulé dialogy zastaraly mnohem víc než vizuální stránka a tak se dneska má na fim smysl dívat spíš z historického, než zábavního hlediska.

Čarodějky (1996)

Light horor pro teenagerky.

Ostravak Ostravski (2016)

Já nevim, třeba tomu nerozumím protože jsem pražák, ale příjde tohle vtipné alespoň rodilým ostravákům?