Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Je to opravdu film pro nikdy nestárnoucí puberťáky :) Chtěl jsem dát púvodně jen 2*, ale když jsem si vzpomněl na scénu s jednorožcem a houbičkama, musel jsem za 3. Mile mě překvapilo, že když jsem čekal něco, co právě nastane, tak nastalo něco úplně jiného :) Není to rozhodně takový trapný stereotyp jako scary movie, nebo já nevím co. Jedničku jsem neviděl, ale i tak myslím, že pokud se budete doma nudit a nic jiného nebude po ruce, tak to stojí za zhlédnutí .. P.S.: Taky souhlasím s Gryphonem, že tam opravdu těch vulgárností bylo zbytečně, zbytečně moc.

Lexx (1997) (seriál)

Seriál, který jsem sledoval snad když mi bylo 13.... No, tehdy to na mě působilo celkem dost depresivně a nejednou jsem z toho měl noční můry. Pak jsem se na to přestal dívat, také vlastně kvůli nevhodnému vysílacímu času (Prima to vysílala snad někdy kolem 1 hodiny ranní). Zkusím si to zase někde sehnat a projet všechny řady :) Trocha nostalgie přece neuškodí...

Kmotr III (1990)

Slabý odvar předchozích dílů. Nutno dodat, že jsem trojku ještě nedokoukal. Po hodině sledování jsem mě snímek natolik nudil, že jsem to musel vypnout. Nevím kdy se dodívám, moc času nemám, ale určitě svůj komentáč po zhlédnutí aktualizuji.

Kmotr II (1974)

Nečekal bych, že se z Michaela může vyklubat až takový haj*l. Ale hádám, že takový je asi život. Nevím proč, ale dvojka mi připadala už o něco slabší. Trochu mi taky nesedí velmi roztáhnutá stopáž, mohli to aspoň malinko zkrátit, kdo se na to pak má v kuse 3 hodiny dívat :)

Kung Fu Panda (2008)

Velmi milá oddychovka. Nebylo to nic přehnaného, jako jsou některé dnešní rádoby komedie a parodie.. Akorát jsem se pořád nemohl zbavit dojmu, že mi tam něco nesedí, protože ta panda byla vážně dost tlustá na to, aby se mohla naučit kung-fu :) Ale vtípky někdy dost povedené....nejvíc mě odrovnal začateční sen, akupunktura a tajemství tajné přísady do polívky :)

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007) odpad!

Původně jsem uvažoval o **, ale tohle opravdu nejde. Po půlce nudného koukání jsem to prostě vypnul. Jelikož jsem dvojku viděl jen jednou, tak jsem měl celkem problémy se v ději zorientovat. Ale takové slátaniny a výmysly, co režisér předvedl, to bylo opravdu moc. Humor tam byl, ale naprosto stejný jako v jedničce a dvojce. Místy jsem nevěřícně kroutil hlavou, na co se to vlastně dívám. Potřeboval bych více času, abych mohl dokonale vyjádřit své znechucení nad snímkem, ale myslím, že jsem pro dnešek už času ztratil dost.

Disturbia (2007)

Disturbia jako taková, byla celkem dobrá oddechovka. Vlastně to hlavní přišlo až nakonec, ale trochu mě zaskočilo jak rychle. Furt se to tak nějak táhlo a najednou bang a během 30 minut konec, no ale kdoví, jestli to nebylo tím, že jsem se do toho tak „zažral“ .) Pak mě ještě celkem dostalo, když se ten jeho kamarád tak lehce vloupal do auta s argumentem, že to na internetu bylo popsáno jako ještě větší hračka. Trochu mi to připomnělo scény z z filmů Sám doma. Ale vše ostatní, až na malé drobnosti, bylo perfektní, doporučuju.

Iron Man (2008)

Doporučuju! Mně se film celkem dost líbil. Možná to bylo tím, že se tam vyskytovalo až nadpříliš techniky :) Pro mě to bylo rozhodně daleko lepší než Spiderman a mu podobné tituly. Škoda jen že tam nebylo více akce, kde zachraňuje lidi, scéna kdy přistál někde uprostřed Afganistánu a všechny je tam vymlátil byla naprosto úžasná. No už se těším na dvojku!!

Temný rytíř (2008)

Velice povedená akční rubačka :) Musím také podotknout, že Heath Ledger alias Joker zde předvedl opravdu nejlepší herecký výkon. Akorát nechápu, proč se režisér pokoušel udělat remake Batmana, no každý chce v dnešní době vytřískat peníze jak jen to jde...

Eurotrip (2004)

Prostě taková ujetá komedie. Já ji viděl, když jsem byl mladší, to se mi celkem líbila, teď už bych ji asi více než tři hvězdičky nedal.