Gravitace (2013)

Nechapu jaxe tady z toho vsechni rozplyvaji, je to celkem prumerne az nudne sci-fi. Vizualne lepsi >out space< je treba ve videohre CoD Ghost, nebo Dead Space 2, kde si to navic "prozijete" sami. V kine (2D) jsem byl velice zklamany z kvality obrazu, proto se ani nedivim, ze vetsina lidí radeji sleduje v teple a pohodli domova svoji HD/VHD TV. Navic tam byl zbytecne prebuzeny zvuk. V IMAXu by to mohlo vypadat mnohem lepe, ackoliv uz technika jakou jsou nataceny akcni sekvence mi dost vadila a v IMAXu bych se asi poblil. Pravdepodobne to je nasledek nataceni v 3D technologii, ktera degraduje hloubku ostrosti, spolu s kolotocovou kamerou. Samotny "pribeh" je deravy jak reseto, uz chapu proc fyzici delaji facepalm pri sledovani. O politice radsi ani nemluvim. Jako nuda to uplne nebyla, ale na tak vyhajpovany snimek jsem cekal lepsi zazitek. [-]: randal, rozostreny obraz, trapny pribeh [+]: Clooney, vesmir

Likvidátoři (2013)

Jednoho dne zjistite, ze vas cas je prilis vzacny, nez abyste jim mrhaly na filmy tohoto druhu.

Noc hrůzy 2 (2013)

Levné béčko, kde nejhůř kupodivu hráli hlaví herci. Jinak upírka byla nejzajimavější charakter celého filmu, ale té nebylo dopřáno tolik prostoru, jako přiblblému Charliemu. Hezké triky, hudba a moc pěkné exteriéry i interiéry. Scénář je bohužel to, co tento film degraduje. :( Naštěstí se tvůrci netají tím, že je to sice horor (ackoliv napětí ho opustí v zápětí), ale také komedie, protože nakonci jsem se už jen smál. (Bohužel ne vtipnosti filmu.)

Billy the Kid (2013)

Nesnáším američany, obvzvláště kovboje! :D

Abducted (2012) (TV film)

Blbina od Asylum production.

Resident Evil: Underground (2012) odpad!

RE je predevsim skvela hra, na ktere se chtel prizivit Hollywood a krmi nas tim otresnnym serialem s Milou Jovovich, kde pribeh je uplne mimo herni realitu, coz by ani nevadilo, kdyby aspon za neco stal. Taky jde videt, ze hned po prvnim dile, kdyz se vzdaly hernich realii, tak sel pribeh do kytek. Mnohem lepe jsou na tom anime filmy [url=http://www.csfd.cz/film/286650-resident-evil-zatraceni/]Damnation[/url] a predtim [url=http://www.csfd.cz/film/239093-resident-evil-rozklad/]Degeneration[/url], nez cely ten podivny serial se jmenem Resident Evil.

Červená světla (2012)

To byl zas horror, ze jsem strachy ani nedychal. :o