The Guild (2007) (seriál)

Do třetí série jsem byl více než nadšený. Bohužel od čtvrté série šla kvalita rapidně dolů a s ní i sympatičnost "hlavní" postavy Codex, kdy mě začala Felicia spíš lézt na nervy a s každým dílem jsem si víc oblíbil inda Zaboo. Velká škoda úpadku ze strany scénáře...

Sanitka 2 (2013) (seriál)

Zatím ze všech dílů se mi nejvíce líbil právě ten první. Ostatní mi přijdou jen vyplněné vatou a zbytečným balastem, který kdyby tu nebyl, máme 25min na díl (což by i možná stačilo. Nedělal jsem si iluze, ale zatím mě to jenom ujišťuje, že pan Renč už svůj šálek s trochou talentu a umu vyčerpal na Requiemu. Hlavní postava není zrovna nikterak sympatická, ucházející jsou zde snad jen srdcařský ředitel nemocnice - Jiří Dvořák, světácký řidič Fanda - Pavel Zedníček, a najivní zamilovaná dispečerka Iveta jiřičková.

Muži v naději (2011)

Oproti Ženám mě toto dílo Jiřího Vejdělka příliš nezaujalo. Nicméně mě zaujala opět hudba od J.P. Muchowa, který to patrně přehnal s hraním Sims 2 a volně se inspiroval ingame hudebním podkresem.

America (2009) (TV film)

Po sobotním probuzení jsem si šel udělat kávu a zapnout tv. Projel jsem pár programů a nakonec zůstal na filmu America. Upřímně řečeno, cca půlku filmu jsem přemýšlel, jestli jde o vhodný film pro sobotní dopoledne. Je tu poměrně dost negace, ale má to oproti jiným dopoledním filmům neskutečnou atmosféru, že bych se nebál snímek umístit i do hlavního vysílacího času, nebo klidně kina i přes kratší stopáž. Rosie O'Donnell jako psychiatrička mě maximálně přesvědčila, stejně tak Philip Johnson a Raquel Castro. I když jde o temnější drama, velmi mne mrzelo, že film končí. Nejde o popkornový blockbuster, ale ani v žádném případě o art/alternativní dílo, Velmi se budu těšit na příští reprízu.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

At si kdo chce, co chce říká. Navzdory pár horším dílům a semtam upadajícímu příběhu jde o jeden z mých nejoblíbenějších serálů vůbec.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Čuprovej film na páteční/sobotní večer s partou kámošů a něčím zeleným! Nebudu tu vypisovat peckový hlášky (ty už sem vypsali jiní), ale (SPOILER ALERT!) scény s LSD plechovkou, okradající Emmou Watson a samozřejmě Backstreet Boys jsou skutečně nezapomenutelný!

Agatha Christie's Poirot - Temný cypřiš (2003) (epizoda)

Z celého filmu jsem si oblíbil krom Davida Sucheta pouze Kelly Reilly, která je opravdu velmi krásná a její dialekt ji akorát přidává na sexappealu. Jakkoliv mám Herucla Poirota v lásce, tak tento díl mi bohužel k srdci nepřirostl. Od začátku nemá snímek téměř žádný spád a oproti většině předchozích dílů je vyplňován víceméně vatou.

Křižovatky života (2013) (pořad) odpad!

Nemám páru kdo je režiser nebo kameraman, ale takhle amatérský záležitosti jsme netočili snad ani na střední škole. Výkony aktérů jsou neskutečně nízko....ale co hůř, nejhorší je snad kamera. Za to, co zde kameraman předvádí bysme dostali čistýho bůra, jen by to fiklo!

Zákon gangu (2008) (seriál)

Prvni dve sezony me velmi zaujaly a bavily. Treti byla na muj vkus az prilis repetivni a nezajimava. Ctvrta rada SoA opet zvedla ze zeme a dal bych plny pocet, nebyt CGI krve a prustrelu.