Jonesovi (2009)

Super nápad a pěkná ukázka toho, jak to dneska ve světě chodí a jak dnešní lidé uvažují. Musíš mít všechno co mají ti okolo, protože jenom tak se jim můžeš vyrovnat. Ať žije spotřební svět.

V peřině (2011)

Co to je za počin? Nebo bych měla říct spíš přečin? Ono by totiž mělo být tresné točit takovéhle voloviny.

Princ a pruďas (2011)

Komedie? Spíš nepovedená parodie na fantasy žánr, vyžírající kde co. Asi nejsem patnáctiletý puberťák kterého by bavily neustálé sexuální narážky. Naopak přišlo mi to nechutné, snažící se vysát (a to někdy i doslova) humor z něčeho kde není. Prostoduché, trapné, jestli jsem se zasmála 4x tak je to hodně. Pravděpodobně nedokážu tento styl "humoru?" ocenit. Nebo na to možná nemám dostatečně nízké IQ.

Ženy mého muže (2009) odpad!

Co to je? Tomuhle se v poslední době říká český film?

Mechanik zabiják (2011)

Chápu, že je Statham akční hrdina současnosti, ale všechny jeho filmy jsou tak předvdatelné a na chlup stejné, že to co dřív bylo možná dobré a trochu jiné je teď nudné, skoro až trapné.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Za dva dny jsem stihla shlídnout všechny díly. Konečně nějaká surová fantasy, žádná pohádka pro děti. Teď už jen netrpělivě vyčávám, až dotočí druhou sérii a doufám, že snad udrží laťku stejně vysoko. Předlohu neznám, ale mám sto chutí se sebrat a vypravit se do knihkupectví. I to už by o kvalitě tohoto seriálu mohlo něco vypovídat.

Snídaně pro psy (2007)

Já vím, že ten film nemá úroveň, ale nemůžu si pomoct. MILUJU HO. Pokaždé, když si potřebuji zlepšit náladu, pustím si tohle a ono to funguje, což se o mnohých drahých rádoby komediích říct nedá.

Sama v Africe (2009)

Z počátku sem myslela, že film ani nedokoukám, jak byl nudný a rozvláčný, ani nevím kdy se to stalo, ale najednou mě to vtáhlo do děje a mě zajímalo jak to tedy celé vlastně bude. Některé záběry jsou až zbytečně zdlouhavé a kamera místy až moc roztřesená, měl to být úmysl, ale pro mě osobě to v některých momentech působilo rušivě. Není to špatný film, ale určitě není pro každého.