Lovecká sezóna 3 (2010)

Opět další průměrný animák. Vybočit z řady a natočit něco pořádného animovaného už je v poslední době asi velký problém.

William a Kate (2011) (TV film)

Velmi dobrý tah natočit film s touto tématikou v době, kdy je datum svatby na spadnutí se autorům asi velice vyplatil. Hodně lidí se na to koukne jen z důvodu, že je zajímá, jak to s nima vlastně bylo (stejně tak jako já). Bála jsem se kýčovitosti, bylo vidět, že se nejedná o kvo jí jaký drahý Hollywoodský film, ale o film tipu Pilscherová. Tento film rozhodně neurazí. Dívat se na to znovu dlouho nebudu, ale čekala jsem kýčovitější zpracování a horší herecké výkony. Prostě pokud jste ten typ co má rád zamilované příběhy s dobrým koncem, směle do toho.

Říjnové nebe (1999)

Nejlepší příběhy píše život sám....

Fighter (2010)

Z počátku se film zdál poměrně vleklý, ale když už došlo k seznámení s jednotlivými postavami, začala jsem doufat, že to ten mladý boxer z velice divné rodiny někam nakonec dotáhne a nenechá se strhnout svým okolím. Jinak palec nahoru, Christian Bale dokázal, že je opravdu pan Herec. Z jeho výkonu jsem měla neodbytný pocit, jestli opravdu něco nebere.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Dvě hvězdičky, ale jenom z nostalgie.

Cizinec (2010)

Převážně nudné, ohrané a hlavně předvídatelné. A nezachrání to ani vyzáblá Angelina či naprosto šedivý, bezvýrazný a trochu obtloustlý (a nebo se mi to jen zdálo?) Depp.

Tajemství Pravdy (2008) (seriál)

Několik prvních dílů se vše jevilo jako super. Po polovině první série se bohužel začal příběh upadat a zdá se, že tvůrci vařili z vody. Druhá série se začíná ubírat úplně jiným směrem a celé to začíná být až nudné.

Černá labuť (2010)

Dějově zvláštní. Zpracováním a hereckými výkony famózní.

Na velikosti záleží (2009)

Film s poměrně netradičním námětem, který dokáže pobavit ale i zahrát na citlivou notu. Jeden z mála filmů za poslední dobu, který mě opravdu zaujal.