Nechápu, jak to dokáže (2011)

Pracující matka, u nás naprosto běžná věc, v Americe se o tom natočil film. Velmi špatný film.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Již první díl bylo značně „ulítlé“ zpracování této detektivní postavy. Ale alespoň byl zasazen do prostředí staré dobré Anglie s kulisami a „vychytávkami, dejme tomu, do té doby náležících, tudíž byl při troše nadhledu tak nějak stravitelný. Nové zpracování už ale dvakrát stravitelné není, i kdybych se dívala s nadhledem, který by mi poskytl pobyt na oběžné dráze. Udělat ze Sherlocka Holmese křížence starodobého Jamese Bonda a Jasona Bourna mi přijde značně ulítlé i na Hollywood. Tempo je sice svižné, člověk se baví, ale film je bohužel sestaven ze sledu, sice zábavných, scének, ale bez nějakého duchaplného děje. Ještě že se alespoň na Downeyho dá koukat, a to mi do dnešních dnů dvakrát sympatický nebyl… Asi jsem si ho, při nespočtu hluchých míst ve filmu, mohla alespoň lépe prohlédnout.

Moneyball (2011)

Na to že vím o baseballu jen to, že se tam odpaluje pálkou a běhá dokola (takže skoro nic), mě film velice rychle vtáhl do děje. Není třeba žádných velkých znalostí této hry, abyste ocenili atmosféru a příběh, o to víc, že je to podle skutečných událostí.

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Nádherné podobenství o jednom středoevrospkém státu.... Jen škoda, že v reálu to takhle dobře nedopadne.

Pavouci z vesmíru (2010)

Monstra jsou vizuelně povedená, výbuchy a nárazy také. Na film se nedívám pouze kvůli speciálním efektům. Příběh zde značně pokulhává, je nudný, nezajímavý a neustálé poslouchání ječící ženy a dívání se na modré světlo mě za chvíli začalo nudit.

Doba ledová: Mamutí Vánoce (2011)

Snaha filmařů vytřískat z animáků co se dá, ale ten příběh je opravdu šílený. Ať žije komerce, děkuji ale nikdy více.

Westernstory (2011) odpad!

Český filme, kam to spěješ. Doufám, že se aspoň ti herci při natáčen bavlili, protože jinak by to bylo opravdu k ničemu.

Intimní past (2011)

Průhledné, stokrát ohrané a nudné. Takovýchto filmů jsou mraky a po shlédnutí se mi jeví jako ztráta času.

Terkel má problém (2004)

Neamerický animovaný počin, který překoná řadu animáků, které studia poslední dobou chrlí. Přesto, že se střídá jedno sprosté slovo za druhým, nepůsobí film odpudivě, možná bysme se divili, jak současná mladá generace ve škole mluví. Řada scén je originální a řada hlášek je až kultovní. Prostě neotřelé, neokoukané, vtipné a rozhodně NE PRO DĚTI!!!

Láska bolí (2011) (seriál)

Závan čerstvého svěžího vzduchu mezi ohrané seriály o lásce. Hezky vtipně napsané.