Černá hodina (2011)

Klasická vyvražďovačka, kde místo zombie létá ve vzduchu cosi žlutého s divným lebkomonstrem uvnitř. Přesto, že to zní dosti kýčovitě, u filmu jsem se bavila a rozhodně nenudila. Oceňuji také výběr jiné lokality než je nějaké velké město v USA a relativně krátkou stopáž. Prostě nenáročný film na lentní odpoledne.

Zápisník jedné lásky (2004)

Je to něco trošu jiného než klasické americké romantické filmy, ale přesto mi u toho něco chybí. Jako by to nemělo tu správnou šťávu. Kdybych mohla dát tři a půl hvězdičky dala bych. Takhle dávám čtyři, ale jen pro to, že to nebyla klasická kýčovitá romantická komedie.

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Tvůrci to měli nechat spát. Herci přehrávají, příběh je o ničem, snad jen sem tam nějaká ta potvora je dívatelná. Ale to je tedy sakra málo.

Requiem za sen (2000)

Hodně depresivní záležitost a ukázka toho, jak dovedou drogy zničit lidské životy. Co lidi dokážou udělat pro chvilku iluzorního opojného štěstí. A jak je to štěstí a radost mizivá.

Ghost Rider 2 (2011) odpad!

Jedničku jsem ještě omlouvala a dala jí možná lepší hodnocení, než si zasloužila, ale tohle už tedy fakt ne. To si nezaslouží ani tu jednu hvězdičku.

Prometheus (2012)

Šla jsem na to do kina s vědomím, že nemám čekat film pojednávající o vetřelcích, ale spíš vyřešení otázky jak to bylo s těma obříma chlapíkama co našli ve ztroskotané lodi. Bohužel jsem se odpovědi na žádnou otázku nedočkala, spíš jich to ještě víc vyvolalo. Vyvražďovačka je to dobrá, ale z kina jsem odcházela zmatená. Jako by sami tvůrci nevěděli co tím chtěli vlastně říct a jak to vlastně bylo. Dočkáme se odpovědí v dalším díle? No snad radši ani ne.

Stopy krve (2006) odpad!

Větší blbost jsem už dlouho neviděla. Já vím, proč se takovým filmům vyhýbám jako čert kříži. Hlavní hrdinka na kole snad v životě nejezdila, leda na nákup do Lidlu a chovala se tak nelogicky, že to bylo k smíchu (nebo spíš k pláči). Děkuju, ale nikdy více.

Kuřátka (1991) (pořad)

Jako malá jsem to milovala. S odstupem času je jasné, že to nebylo nic světabornýho, ale z nostalgie nemůžu jinak.

Vrtěti ženou (2011)

Pomalý a nudný rozjezd, za to jako celek to nádherně vybruje.

Navždy spolu (2012)

Kdyby mi takový chlap tvrdil, že je můj manžel a takhle se o mě staral a byl pozorný, rozhodně bych ho neodmítala :-D Jinak naprosto průměrný romantický film.