Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Od tohohle filmu jsem si radši moc nesliboval a dostal jsem docela slušnou porci SW. Všechno fajn, až na toho brikeťáka, co ošahával Vaderův meč a bohužel hodně slabého záporáka Rena. Jinak ta hlavní lolitka je docela pěkný kotě, roboti vtipní jako vždy. Rozhodoval jsem se mezi 4-3 hvězdama, vidím to na hodně slabé čtyři, ale třeba po dalším kouknutí s dabingem, hodocení upravím. PS: Leu bych už v bikinách vidět nechtěl :D

Dům na konci ulice (2012)

Paní Lórenc nám pěkně nakynula, ještě že je tu aspoň píchatelná MILFka Eliška.. Horor a mysteriózní? Kde? Jedinej horor bylo u toho vydržet a neusnout, tu jednu hvězdu dávám jen a pouze za Elisabeth, jinak je to nudná zhovadilost pro 10. letý momentálně posunutý děcka.

Holky na tahu (2012)

nudné, nevtipné, jedinej důvod proč se na to podívat, je paní Rybářová.

Oblast 51 (2015)

Extremně zdlouhavé a nudné. Navíc nemám rád tyhle rádoby autentický roztřepený kamery.

Ze záhrobí (1986)

80.tková klasika od tvůrců re-animátora. Perfektní atmosféra, masky, triky, hudba, obsazení.

Návrat do domu hrůzy (2007)

tohle už zase spadá do klasické tupé vyvraždovačky, bez nějaké napínavé atmosféry. Scénář o ničem, neherecké obsazení nesympatické, tož aspoň 2. hvězdičky za holé kozičky.

Dům hrůzy (1999)

Jeden z mála příkladů, že remake nemusí být průser, ale naopak je pro původní film z roku 1959, poctou. Tenhle film má již od začátku slušnou atmosféru, výborný soundtrack a velice dobré obsazení.

Dům hrůzy (1959)

I když je to klasický horor s geniálním Vincentem Pricem, u filmu jsem se dost nudil a triky mi přišli strašně laciné, i na svoji dobu. Slušné 3. hvězdičky, víc nedám....