12 let v řetězech (2013) odpad!

Příště až budu chtít vidět opice, zajdu si radši do Podzámky....

Sex a paní X (2000) (TV film) odpad!

Proboha Lindo, próóóč....

Sebevražedný oddíl (2016)

Na tohle jsem se hodně těšil, bo jsem očekával černo černě nahláškovanou zábavu, ve stylu útok na Arkham. Škoda že se toho rejža nedržel. Nicméně na druhou stranu je to asi to nejlepší z DC filmů, za poslední dobu. Jedna hvězda navíc za extra sexy Margotku. 23. 2. 2017 update: Po cca 15. projekci, musím konstatovat že se jedná o nejlepší Batmanovku za posledních 20. let. Naposledy jsem se takhle královsky bavil u Batman navždy.

Želvy Ninja 2 (2016)

Mno a pak že to nejde :) Tyhle druhý želváci, jsou daleko zábavnější, hravější a nahláškovanější než jednička. Dokonce i panímáma Lišková se snaží bejt troch seksy. Trhač už nevypadá jak predátor naklonovanej se švícarským nožem, ale do seriálovýho mu furt něco chybí. Bíbob a Roxtýdý, mě ale rozsekali nejvíc. Možná dám po další projekci 4. hvězdy.

Grimsby (2016)

Koukám že zdejším pravítkářům, neleze Sašův fekální humor pod rypák. Já se bavil náramně, jako u všech jeho romantických veseloher. Akční scény z Markem Strongem, mají nakročeno na novýho Hitmana, který by konečně nevypadal jak buzík s leukemií.

Wizards (1977)

Genitálně udělaný animáč

Antikrist (2009)

No jo no, když ženskou svědí píča, tak si musí vytunit svého manžela, pořádnýma kolama a pustit mu kazeťák na plný koule. Příště doporučuji sehnat radši Ježíše, sice nemá kola, ale zase vydá za šest leprikónů. Horor byl koukat se na tu hnusnou ježibabu, i ten Vilda, byl víc sexi. Příště by měl pan Triedr radši použít normální pornoherečku, třebas Jennifer Lawrence

Osamělý jezdec (2013)

Perfektní westernová komedie ve stylu Mawericka, či Bleskového Jacka. Nahláškovanej Džony Deppo a Helčina dvouhlavňová hnáta, mě náramně bavili po celou dobu. Dokonce i ten Honzek Cimrů se vycajchloval z OST. Určitě na to mrknu minimálně ještě 57x.

Padesát odstínů černé (2016)

Sice o něco menší průser než původní film, ale moc jsem se nenasmál. Jedna hodně slabá hvězdička za hlášky z Pulp Fiction.