Válka světů (2019) (seriál)

Válku světů jsem znal zatím převážně díky filmu z roku 2005, každopádně jsem už napřed věděl, že zasazení do současnosti není správné, a děj by se měl odehrávat o nějaký ten rok dřív. Na tomhle díle je vidět, že rozpočet zřejmě nenabobtnal do takových rozměrů, jako by bylo třeba, a tak se většina scén odehrává v dost úsporném režimu. Každopádně vzhled emzáků je povedený, a zároveň dost podobný těm od Stevena, a stále dokážou vyvolat solidní dojem hrozby. Ve druhém díle už pak příjdou na řadu nějací pozemní brouci, a s jejich příchodem zmizí ze seriálu i většina napětí.

Hrobári (2019) (seriál)

No je vidět, že ani Kolečko není neomylný, a neháže jeden skvělý scénář za druhým. Opravdu nevkusný seriál s absencí jakéhokoliv normálního příběhu a náznaku reálně se chovajících postav.

Desatero hříchů - Na rozloučenou (2019) (epizoda)

Z nějakého důvodu stále dostávají dost prostoru vztahové linky obou detektivů, které však děj nikam neposouvají.

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004) (TV film)

Velmi sympaticky obsazený nízkorozpočtový TV film, který se však svou pohodovostí, a tím, jak si na nic nehraje, hodí dokonale do TV vysílání na libovolný večer. Povedený hlavní hrdina a správně přepálený záporák, a určitě jedna z nejlepší variací na Indiho, která u nás běžela v TV.

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Bear si 100% zaslouží, je to borec, všechno zkusí na vlastní kůži.

Hasičárna Telecí (2018) (seriál)

Okresní Hasičský přebor? Ale kdeže, ne všechny stereoptypy jsou vtipné na první dobrou, taky je k tomu potřeba kvalitních tvůrců.

Štafl (2018) (seriál)

Taxíkem nejezdím, takže nemohu určit, do jaké míry to je přepálené, a jak moc se to zakládá na realitě. Každopádně jsem dokázal posoudit, že většina dílů moc nepobaví. Jako jediný trvalý klad lze uvést návykovou znělku hrající při jízdě taxíkem po mapě.

Pouť (2018) (seriál)

Člověk by podle tvůrců a herců čekal nějakou řachandu,ale ejhle, ono se to snaží o cirkusácký drama... Druhá série pak už má s poutí společný jen název

Pouť - Rozjetý devadesátky (2019) (série)

Zvláštní změna stylu, která přinesla ve větším množství otravné a nesympatické postavy (Dadák, Holubová...). Další sérii už raději ne