Život je hra - Skrýt smradlavé ponožky (2018) (epizoda)

Jako většina předchozích dílů, tak i zde hrají prim hlášky komentátorů "Pecka přímo na vypínač" "Zahnán do vlastní šestnácky".

Interande (2012)

Barbora Mudrová je velmi pěkná herečka, takže nápad jí oslnit určitě vítám. Provedení velmi hravé a chytlavé, vzhledem k tomu, že asi málokomu se podaří splnit hru na 100% hned na první pokus, tak určitě zve k opakovanému hraní.

Rozum v hrsti (2019) (pořad)

Dobrá koncepce pořadu, která podle mého názoru trpí na výběr moderátorů a mnohdy zbytečnou snahu protagonistů o humor na úkor soutěže. Trochu lepší vedení pořadu ze strany režie a dramaturgie, a může z toho být klasika na TV večery.

SuperStar 2020 (2020) (pořad) odpad!

Ach jo, tohle ještě někoho zajímá? Viděl jsem několik úseků z libovolných dílů castingu, a porota je otřesná.

Superšéf 24 hodin do pekla a zpět (2020) (pořad)

Radši bych bral pokračování klasického Ano, šéfe, než toto. Každopádně pořad je to snesitelný. Škoda, že už je to kolikrát více Jak se staví sen, než klasická snaha o zlepšení kuchyně. Také závěr tomu moc nepomůže, kdy se člověk vlastně pořádně nedozví, jestli proměna restauraci pomohla.

Áno, šéfe! (2011) (pořad)

Slovenská verze pořadu, která není tak úderná, jako ta naše. Český kuchař, žijící v Maďarsku a pracující na Slovensku se určitě nestal takovou personou, jako u nás Zdenda. Chybí tomu ta přidaná hodnota v hláškách a humoru, jako je u nás.

The Morning Show - Série 1 (2019) (série)

To vás všechny vážně baví ta snaha o metoo propagandu a překorektnost? Však je toho už všude kupa, a vždycky je to to samé. Zlý bílý chlap omezuje ženy, dále jsou omezováni černí gayové...

Zaklínač - Série 1 (2019) (série)

Zatím dobré! :). Člověk se po těch prvotních fotkách a prohlášeních začínal docela bát, ale tvůrci se s tím zatím popasovali víceméně statečně. Možná bych ocenil ještě větší důraz na Geralta jako takového, a ostatní důležité postavy představoval až třeba k závěru první řady, a ne hned ze začátku, což také zapříčíní pro neznalého diváka poměrně zmatek v časové linii. Linka Geralta je pochopitelně to nejlepší z celé 1. série, naopak linka Ciri, i přes dobrý výběr herečky byla zatím nejvíce nudná (stejně, jako její linka v knihách), a také změny oproti předlože, které byli udělány nejvíce právě v její lince někdy dost zabolí... Co však nelze odpustit, a kvůli čemu nelze jít na 5* je výběr představitelky Triss, zde opravdu tvůrci šlápli hodně vedle, a snad do 2. řady udělají aspoň něco s jejími vlasy, a sama herečka zapracuje na svém někdy dost podivném výrazu.