Město (2010)

za tri je to málo, za styri vela...ale kedze som mal ovela vacsie ocakavania ktore neboli naplnene a som sklamany tak davam za tri..Bene..Gone Baby Gone bolo o level inde..

Studený spoj (2007)

tak ako názov filmu - Studený spoj na mňa celý film pôsobil, studeno, chladne, s veľkým odstupom...napriek tomu do toho režisér vložil svoj pohľad a poňal túto klišé tému celkom zaujímavo, každopádne oveľa viac sa mi páčil Arsy-Versy.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

bomba! bombastickejsie ako Bayovi TRANSFORMERS 1 a 2 dokopy! skvele efekty, skvela zabava, sympaticky parik a od zaciatku az do konca skvela konverzacka + akcia! a humor :)

Princ z Persie: Písky času (2010)

Do takých 4/pätín filmu za 4*. Koniec bol otrasný. Ale aj tak príjemná oddychovka so sympatickými hrdinami, Alfred Molina ako "šmelinárž" vynikajúci!

Casablanca (1942)

z ucty ku klasickemu statusu tohot snimku damteda styri...ale u mna za tri a hotovo :)

Hlad (2008)

Veľmi zaujímavý film s pomalým tempom bez výraznejšieho deja s dvoma extrémne dlhými statickými scénami a s nezabudnutelnym hereckym vykonom Michaela Fassbendera. Nie pre každého.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

* po druhom zhliadnuti by som svoje hodnotenie zdvihol, ak by sa dalo :) skvely film po vsetkych strankach.

Náš vůdce (2008)

Celé je to zaujímavé, no predvídateľné. Divák sa nenudí, ale koniec je očakávateľný, aj keď slušne zdramatizovaný. Dobre zrežírovaný film so zaujímavým námetom, nič viac.

Expendables: Postradatelní (2010)

Jedna hviezdička za herecke obsadenie, jedna za spolocnu scenu Stallonea, Willisa a Schwarzenegra a jedna za akcne sceny a bitky...minus jedna za nepodareny dej, chaoticky strih a nevydarene zarty (vacsina), minus druha za celkove sklamanie z filmu...

Třinácté patro (1999)

keby nebolo obrazovo vychytanejsieho Matrixu, mohol byt tento film prelomovy...avsak ani po rokoch nestratil nic zo svojho kyberpunkoveho kuzla...co je realita a co je prelud ? prelud v prelude ? pripomina mi to nedavno uvedenu Inception (sen vo sne)...80 percent aj napriek tomu ze som od poslednej tretiny vedel ako to bude pokracovat :)