Bůh masakru (2011)

zbytočnejší flm som ete nevidel.

Krvavý stát (2011)

mám rád Kevina Smitha. Áno, som smithológ...ale zároveň mám rád aj dobré filmy, viem sa preto odosobniť od mena režiséra a zhliadnuť kvalitný film pokiaľ...pokiaľ teda kvalitný je. A ak sa niektorí z vás na tomto bavili, ja sa bavím na vás. Film je to nudný, rozťahaný, s nulovým posolstvom a témou (áno, ja viem o čom to bolo, ale na to aby som vedel že je svet zlý a plný paradoxov nemusím čumieť hodinu a pol na podobnú somarinu), neinteligentný, bez vtipu, emócie (akejkoľvek!) a pre mňa čistý odpad, ktorý som čakal skôr u tretotriedneho režiséra, ktorý vlastne nevie, čo chce povedať. Je mi smutno, že takýto "skvost" si pripíše na konto práve Kevin, ale ešte viac je mi smutno z toho, že mu to všetci žeriete.

Vetřelci (1986)

nebudem sa tu rozplyvat ako vsetci nad "technickou dokonalostou", mne to prislo velmi primitivne, typicky americke (ale sak Cameron...) a ked uz sa bavime o efektoch, vyrazne horsie ako v jednotke. plus zbytocne natahovane a v urcitych miestach lacno utociace na city. palec dole, len preto ze to niekto vola "klasika" nemusim po nom opakovat ako papagaj.

Pravdivá romance (1993)

fakt strašná nuda. jedna hviezdička za zhúleného Pitta, čo bolo prvé a posledné, čo ma pobavilo a druhá za krásnu Patriciu Arquette...neviem ako niekto moze toto oznacit za "tarantinovku" ked to s jeho rukopisom nema absolutne nic spolocne..

Sucker Punch (2011)

nuda, nuda, nuda! Akcia je nudná, opakujúca sa, scenár snaď absentuje úplne, dokonca ani sexy to nebolo! Mať tam toľko žien a neukázať ani len poriadny výstrih či zarezané tangáče, to je fakt premárnená šanca. Výlety do fantázií sú už po prvom nudné a opakujúce sa, rádoby-posolstvo je hlúposť a väčšina postáv je nesympatických. A hlavná hrdinka s totálne nahlúplym výzorom tomu všetkému dáva korunu. Zaspaval som pri tom a nudil sa viac ako pri rátaní ovečiek. A co ma štve najviac je banda ludi, ktorí tento film OSLAVUJÚ! Spamatajte sa, oznacit to ako trhak roku alebo najlepsi film vasho zivota, to uz vazne pochybujem o vasej inteligencii!

Oběti války (1989)

penn skvelý, ale mladý charlie sheen nie moc dobrý, naviac sa tam vobec nehodil...dialógy miestami otrasné, až wtf momenty (čo to preboha tláchajú?), príbeh zaujímavý a napínavý, ale koniec nemastný-neslaný, občas až moc patriotizmu a málo realizmu...zmiešané pocity, film určite odporúčam, ale očakával som oveľa, oveľa viac.

Box (2009)

A to nikto nenapíše že Diazová hrala otrasne a vôbec sa do tej role nehodila ? Komédia. Scenár = thrash. Atmosféra = žiadna. Jedna hviezdička za Franka Langellu.

Netvor (1996)

nudné.

Crash (2004)

po prvej prjekcii som si povedal, okej, zaujimave, ale inak nič. po par dnoch vyprsalo z hlavy. potom som ho dostal za ulohu rozobrat v rozbore zo skoly a musel som si ho pozriet este dvakrat. a tam som objavil jeho takmernu dokonalost, jeho absolutne caro. film, ktory jepo druhom a tretom pozreti vzdy o 50 percent lepsi ako predtym. neuveritelne!