Saw 6 (2009)

Šesté SAW předčilo všechna (nulová, moje) očekávání. Nejenom, že to posunulo hranice celého příběhu někam úplně jinam, dokonce to k těm hranicím nakonec i úspěšně doběhlo a když pominu fakt, že půlku dílu se dost ztrácíte v souvislostech (co se stalo první, kdy se co vlastně odehrává, WTF? tohle je zas kdo?), abyste v posledních dvaceti minutách pochopili to, co jste možná nechápali - či spíš, co jste si mysleli, že jste chápali -, to je dost šílený. Je to tak šílený, až to vlastně dává smysl. Je fascinující, jak se ze tří druhů záběrů - aktuální, minulo-dílové a vystřižené - dokázal spatlat dohromady takový kousek. Moc hezky to ale popsal Tom Riddle přede mnou. Jako malý kousíček je to nic moc zvláštního. Ale když ho vsadíte do celé skládačky, vyjde vám šílená koláž života a choré mysli Johna Kramera. A teď se přiznejte: Chcete ještě sedmý díl?

V (2009) (seriál)

Příjemný pilot, příjemná podívaná, může to být už jen lepší. Ale taky horší. Čtyři hvězdičky, ale pro jistotu s rezervou. Může ale Elizabeth Mitchell hrát ve špatném seriálu? Odpověď je snad jasná, ne?

Karanténa (2008)

Jediné plus byla Jennifer Carpenter, která hrála perfektně. Příběh občas postupuje až nelogicky pomalu a posouvá se strašně okatě a zdlouhavě, aby to diváci pochopili. Závěrečné rádoby vysvětlení (pokud to mělo být vysvětlení) je docela bídné. A přesto to celé není až tak špatné. Film je stejně směřován k nenáročným divákům, takže si o tom stejně šestnáctky budou vykládat, jak se hrozně bály.

Moon (2009)

Odřené čtyři. Měl bych si to někdy dát ještě jednou. Buď uberu anebo nechám ležet. Soundtrack ale musím pochválit :-)

Requiem za sen (2000)

=-o tohle se v novinách nedočtete a ve škole vám to nepustí. Není to ironie?

District 9 (2009)

Nevěř všemu hypu, co se třpytí.

Fm (2009) (seriál)

Dobrý, koukatelný seriál. Občas prohodí vážně dobrou hlášku, každopádně to nikdy není totální nuda, trapnej vtip tam snad nebyl ani jeden. Takže chválím. Ačkoliv k tomu mám pořád tendenci připasovávat IT Crowd. Což se rovnat nedá.

Město žen (2009) (seriál)

Jednou mě to odzbrojilo nějakým perpným vtípkem, pak jsem znechuceně vyvrátil oči na nějakou stupidní rádoby haha grimasou. A pak zas jeden hodně dobrej a potom najednou nějakej teenage joke. Necháme tomu volný průběh, druhá epizoda třeba bude lepší. ||| 1x08 a jsem nesmírně potěšen!

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

107. nejlepší seriál? Vy jste se zbláznili, ne? Možná tak pilot, dalších osm dílů je totálně pošlapaných, zkazili co se dalo a já na to odmítám koukat. Nuda v ryzí podobě, už ani ty tři hvězdičky tomu nechci dát a shazuju na dvě, protože ten seriál mě totálně otrávil. Zavírám dveře a už nikdy víc.

Vzhůru do oblak (2009)

Pixar umí! Jen mě trochu zaráželo, že jsme se v kině smáli jen dva. Já a moje kamarádka. A malý děti skoro vůbec.