Simpsonovi (1989) (seriál)

Žlutá rodinka, ve žlutém městě se žlutým humorem. Už nikdy nebudu uspávat Ralfa škrcením.

Přátelé (1994) (seriál)

Prostě klasika ... S několikaměsíčními pauzami sjíždím Přátele pořád dokola a asi mě jen tak neomrzí. Tahle šestka je prostě součástí mojí domácnosti :))

Domov šedých motýlů (2008)

Film, ke kterému bych se asi nebýt mé finofilie jinak nedostala, což by byla veliká škoda. Tommi Korpela v roli pana ředitele je skvělý, filmu nechybí správná finská atmosféra a dokonale je dokreslen hudbou Panu Aaltia.

Vrána (1994)

Film s úžasnou atmosférou, kterou ještě podtrhují okolnosti natáčení a další rozměr mu dodává bolest, která vedla Jamese O'Barra ke stvoření komiksového Erica. It Can't Rain All The Time

Hanebný pancharti (2009)

"This could be my masterpiece" ... and it is! Pro mě nejlepší Tarantinův film, o drobek předčil i Djanga. Brad Pitt předstírající Itala je dokonalý, pohled na hnědé oči Eliho Rotha držícího baseballku a o Christophu Waltzovi ani nemluvě ... Nejoblíbenější scéna - Mélanie Laurent a Daniel Brühl v promítací místnosti za zvuku Un Amico.

Podivné dědictví (1972)

Film, který jsem si zamilovala už když jsem ho zhruba před deseti lety poprvé viděla. Pro mě skvělá komedie a zároveň vzpomínka na dědečka, který mě k této westernokomedii přivedl.

Transformers 3 (2011)

Bože proč?! Proč ta blondýna?! Nebýt jí, dala bych alespoň 3*, ale tohle nešlo. Každopádně blondýna - neblondýna, nejslabší díl série.

Marley a já (2008)

Film na mě působil neskutečně monotónním dojmem, od komedie bych čekala větší zábavu. Každopádně konec mě stejně dojmul, balíček papírových kapesníčků padl za vlast ...

Spartakus (2010) (seriál)

Název bych změnila na "Spartakus: Krev, prsa, sex a písek". Místy toho je až moc, ale nepopírám, že mě Spartakus baví.