Constantine (2005)

Tahle hořkosladká role Reevesovi opravdu sedla. Celý přípěh působí reálně a přesvědčivě. Nevím co jiného dodat...

X-Men (2000)

X-men je nejlepší film natočený podle komiksu. Celé jsem to úplně hltala a nestydím se za to:)

Spider-Man 3 (2007)

Z celé trilogie rozhodně nejlepší zápletka i záporáci ALE provedení je strašné. Takhle to zkazit je fakt umění - od emo Parkera přes TV Nova v hlavní roli (zasazení hlavní bitky do televizních zpráv mi fakt nesedlo) až po americkou vlajku přes celej obraz.

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Výborný film s výbornými herci (pro mě plejáda těch mých nej). Jednu hvězdičku musím ale strhnout za muzikálové zpracování - muzikály celkově nemám v lásce a sem mi to vůbec nesedělo (i když film samotný z muzikálu vychází).

30 dní dlouhá noc (2007)

Upíři, upíři, upíři - styloví, nepřikrášlení, krutí...

Van Helsing (2004)

Vim, že je to totálně přehnaný, přepísknutý a celkově dost pofidérní, ale mě to jednoduše nadchlo - Van Helsing i Drákula byli prostě skvělí a moc mě bavili. Tohle hodnocení je naprosto subjektivní a vůbec ne objektivní:)

Přátelé (1994) (seriál)

Tohle je nejlepší sitcom, co jsem kdy viděla. A je to tak a nikdy jinak:)

Lady a Tramp (1955)

Tohle je můj nejoblíbenější kreslený film. Krásný příběh, dokonalá animace a navíc hlavní představitelka je roztomiloučká kokřice:).

Nejkrásnější hádanka (2008) odpad!

Tak tuhle pohádku jsem zas až tak uplně nepochopila. Hlavní hrdina (mimo jiné zloděj - což je podle této "pohádky" vpořádku) má doma svojí milou a na zámku líbá princeznu? To jde opravdu mimo mě. Navíc herecké výkony byly mizerné a stejně tak i dialogy. Opravdu nepovedený kousek.