Bílý šum (2022)

odhlédněte od násilí, v němž se snoubí úžasný duch nevinnosti a zábavy, otočte se na podpatku a už se sem nikdy nevracejte, poněvadž v tomhle univerzu nedává smysl ani rodinný oběd, natož nevysvětlitelná záhada s přívlastkem smrt ni přemrštěná přemíra biologických transakcí balancujících po hranách hlubších saturovaných nesmyslů úporného krachu naděje

Životní trefa (2022)

pletichářská pohádka vyštelovaných charakterů s prstem na knopu průměrnosti o dlouhým, širokým a bystrozrakým, co si plněj nadějné vyhlídky na vykoupení za okolností u nichž je na programu štelování mířidel

Nabarvené ptáče (2019)

zbytečně srozumitelný freakshow roadtrip bezdůvodnou krajinou druhé jakosti

Nebezpečná krása (1998)

kdo večeří s ďáblem potřebuje dlouhou lžíci. vyber si kteréhokoliv, ale nejprve mu pohlédni do očí. vyklop pravdu a zahanbi ho

Eliška má ráda divočinu (1999)

sensuální exkurze za narkotiky na přelomu milénia, které se až na výjimky zásadně konzumují mimo záběr, mimo jenž klopýtaj české verze mimozemských postaviček s tváří daniela radcliffa či cameron diaz a kde psí záběry unikají realitě stejně tak jako hlavní protagonisté. aneb baťa, cvičky kterým věřím, tak pane továrníku, vražte to tam, poněvadž při aplikaci zero five mentality je třeba jít až ke hvězdám, též proto, že ve hře byl i podivný režisér motýlek, který měl v městečku natáčet film

Vše pro dobro světa a Nošovic (2010)

dámy a pánové vítejte v našem jurském parku kde je na poli líp než mezi mašinkami, lebo keby som niečo zanedbala tak by mi to nikdy nieprošlo

Bod varu (2021)

věrně plesající dobrot družné dramatično bez slepých skvrn se spoustou zbytků a jen drobnými nesrovnalostmi jako je například nalévaní červenéno a předvídavě neinvenční vyústění přestože na jeden zátah ze čtyř

Smolný pich aneb Pitomý porno (2021)

creepy trivia shit show přehlídka debilních záběrů, ze kterých bolej voči a nikoho nezajímaj, přičemž by mohly, co vyústí v podmanivě plamennou, ale píčovinu, jež nastartuje intelektuální mozečky k debrífinku zažitých stereotypů

Top Gun (1986)

i feel the need, the need for romance pro křídlovku

Jan Žižka (2022)

táhlej a unylej pink pongovej lineární zápas v žánrovým klišé devadesátek, ale jako každá dlouhá výměna v téhle disciplíně nijak zvlášť nevadí a může bejt šumák kdo zrovna podává