Joker (2019)

Herecký výkon excelentní, ale za mně jinak docela nuda.

Zrádci - Vstup do prázdnoty (2020) (epizoda)

Děj nudný, akce žádná, herecké výkony nijaké, z profesního hlediska trochu mimo mísu, takže nápad možný dobrý, ale realita bohužel zcela jiná. Navíc zvuk šílenost - hercům občas není rozumět, dialogy jsou potichu a potom vystřelí hudba. Za mě opravdu nuda a bída na to, jaké je herecké obsazení.

Tým SEAL (2017) (seriál)

1. a 2. série velice dobře udělaná, ve 3. sérii mi přijde, že bojové scény nejsou natočené tak precizně, jako v předchozích dvou. Je tam mnohem více chyb jak v taktice, tak vůbec v "načasování" apod. Ale stále velice chytlavé.

Světlo mého života (2019)

Opravdu nuda, nuda, nuda. Jediné, co mne zaujalo, bylo ponuré a temné prostředí / krajina. Jinak ve filmu není nic k vidění.

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Jak může s tímhle do televize???!!! I když pokud by se jeho pořad vysílal jako komedie, měl by šanci na úspěch, protože u některých dílů mi smíchy tekly slzy z očí.

Mordparta (2016) (seriál)

Když už si dají práci s tím vše vymyslet, natočit a všechno okolo, proč si sakra tvůrci nenajmou alespoň někoho "z oboru" jako poradce??!!

Evilenko (2004)

Film bez napětí, spádu, děj předvídatelný, bez jakéhokoliv překvapení, zlomu. Dvě hvězdy za herecký výkon hlavní postavy a autentické prostředí.

Policajti z centra (2012) (seriál)

Těšil jsem se a byl jsem zvědav, co nám nabídnou v takovém velmi dobrém hereckém obsazení a o to víc jsem byl zklamán. Na začátku zápletka, která ovšem nebyla nijak zvláštně rozpletena, "inspektoři" k danému nic nezjistili. A druhý děj o podnikatelovi Švecovi - Krejčířovi...to už se scénáristovi a dramaturgovi opravdu nechtělo asi myslet. Žádné napětí, akce, vtažení do děje (kromě krásné nahé slečny tedy), prostě nic...bez toho se přeci kriminálka dělat nedá!