Tuxedo (2002)

Sorry, Jackie, ale máš na víc. O hodně víc.

Panika ve vzduchu (2002) odpad!

Panic in the air, everywhere I look around... Jeden z vůbec nejhorších leteckých filmů, co znám. Momentálně se o tuhle příčku perou Panika ve vzduchu a Maximální turbulence... To bude velice těsné...

Souboj Titánů (2010)

Zaprvé nechápu, proč se ve filmu opovážila ta ženská prohlásit, že Andromeda (respektive ta ženská, co ji hrála) je krásnější než Afrodita. Když taková Gemma Arterton byla tak asi 7685x krásnější. Potom mi půl filmu trvalo než jsem poznal Madse Mikkelsena, takže jsem v tu chvíli děj hodil na druhou kolej (ale ničemu to nevadilo). Pak bylo docela srandovní, když Liam Neeson, sám bývalý jedi, daroval svému synovi světelný meč bez řádného paddavanovského výcviku. To už je na tom Síla tak špatně, že jen tak rozdávají světelný meče? Taky bylo zvláštní, že drsnej borec, co hrál v Casino Royal, dělal ochranku, krásná ženská z Quantum of Solace zase průvodkyni borcovi, co prý bude příštím Bondem. Haha. Přijde mi taky nefér vůči Medůze, že se ji napřed nezeptali, jestli by si nezavázala oči a nešla s nima nechat zkamenět Krakena. Místo toho jí rovnou useknou hlavu. Je to fér? Není. Hádés byl sice cool borec s cool vychytávkama, ale 100x oduševnělejší byl jako Voldemort (já to jméno nevyslovil, jen jsem ho napsal!!!). No a ten konec! (SPOILER ALERT, ale to je stejně jedno, koho by to taky zajímalo) To byl vrchol! Tak chudák Orfeus se musí táhnout až do podsvětí, aby si vyflétnoval svou kočku zpátky, protože s tím nikdo nic dělat nemůže a Perseus ji od svýho fotra dostane jako dárek. No je toto nějaká spravedlnost? Ne. (konec SPOILER ALERTU) Z toho vyplývá, že pokud jste protekční týpek, nejlíp polobůh, můžete mít všecko. Film na jedno podívání, na kterej zapomenete tak rychle, že ani nebudete vědět, na čem jste v tom kině vlastně byli.

Káťa a Škubánek (1982) (seriál)

Kdyby to byl jednodílný večerníček o sadistické madam Kateřině, co ze svého roztomilého pejska udělá doslova a do písmene škubánek, pak by se to možná dalo. Tenhle večerníček fakt nemám rád, ale copak jsem si jako malej mohl vybírat?

Vortex (2001)

Sympatický projekt, což se o německé produkci dá říct málokdy. Nebýt toho konce, který byl do kolen srážející, mohlo by to být ještě lepší...

Na sever Severozápadní linkou (1959)

Charizmatický Cary Grant, jež mi typově připomínal Clooneyho (spíš by se asi slušelo napsat, že Clooney mi připomíná Granta, páč Grant tu byl dřív), celý film vtipně glosuje svojí anabázi započatou klasickou mýlkou, a sice, že on je tajný agent, a končící ve spektakulárním finále na Mt. Rushmore.

Noc v muzeu 2 (2009)

Když si dopředu ujasníme, že to budeme brát jako oddechovku a nebudeme se pitvat v detailech, pak je to celkem příjemná podívaná na nedělní podvečer, kdy slunce zapadá za obzor a vám se nechce zapínat mozek u nějakého existenciálního dramatu. Už jenom kvůli šišlajícímu Hanku Azariovi to stojí za vidění.

Mrak (2006)

Šíří se panika, nebe bylo bez mráčku, co nám to v Německu vzniklo zas za sra*ku?

Babicovy dobroty (2008) (pořad)

Tak takhle úlisnýho a nesympatickýho kuchaře abyste pohledali.

Táta XXXL (2008) (TV film)

Měl ze sebou něco dělat, když ještě mohl chodit a nenechat to zajít tak daleko. No a to dítě, do kterýho v pěti měsících ládovali hamburger? To bude mít půl tuny do svých pátých narozenin, jen to fikne. Děs