Mentalista (2008) (seriál)

Chtě nechtě musím porovnávat Mentalistu s Agenturou Jasno. Zatímco Agentura Jasno přináší kriminální případy v odlehčeném a zábavném duchu, kde si i policisty tak nějak zamilujete, Mentalista se snaží tvářit velice vážně a nebýt výkonu Simona Bakera a jeho občasných vtipných kousků, nestálo by to za dívání. Navíc Robin Tunney je tu neuvěřitelně nepříjemná, jako osina v zadku. Pro mě díky Simonovi lepší průměr.

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Miley, běž se zahrabat, protože horší herecké výkony v seriálu jsem dlouho neviděl (jestli vůbec někdy). Pokud bys ale byla dcerou zvráceného Cyruse Viruse z Con Airu a tenhle seriál brala jako nástroj vymývání mozků 13 letých dívek a nástroj masového mučení ostatních, potom to docela chápu.

Webmaster (2008) (pořad)

Stačí si ta videa najít někde na netu a vyjde vám to nastejno. Navíc se nemusíte koukat na toho úlisného moderátora. A to se vyplatí!

Profesionálové (1977) (seriál)

Ono je to holt asi pro spoustu lidí svým způsobem kultovní (nemyslím to nijak zle), dost možná proto, že v televizi tehdy nic jiného nechodilo, ale pro mě je to prostě jen obyčejná kriminálka, tak už to chodí.

Soudní síň (2008) (pořad)

Ti neherci mají v sobě takové zvláštní kouzlo, když se snaží hrát a nejde jim to, takže kolikrát nechtěně přehrávají, až je to srandovní. PS: Já bych na tom byl podobně, ne-li hůře.

Náhlá smrt (1995)

"Dobrý večer, vítejte při utkání Stanleyova poháru mezi Zlými teroristy a Hodným JCVD. Máme tu úvodní vhazování, překvapivě pro teroristy, a moment! JCVD bude hrát v oslabení, to už je kritická situace. Fanoušci v hale netuší, že JCVD má před sebou životní zápas. JCVD se vrhá do protiútoku početnímu oslabení navzdory. Zkoprnělí teroristé tuhle herní variantu neočekávali a takticky se na ni nestihli připravit a co to? Gól! Dámy a pánové, JCVD vítězí! I když to nebyl bůhví jak pohledný zápas, vítězství se počítá. Hezký večer."

Temné lesy (2003)

Slušná atmosférická podívaná o svérázném teambuildingu v norských lesích podtržená tak trochu psycho hudbou. A že ten závěr vyzní jaksi do ztracena? No a co? Po celou dobu jsem se dobře bavil a to je, oč tu běží.

Barbar Conan (1982)

Dobrá hudba, špatný všechno ostatní.

Mýtus (2005)

Tak tohle byl opravdu divnej film s ještě divnějším dějem. Už jsem i skoro zapomněl, že jsem ho vůbec viděl.

Zámek hrůzy (1999)

Nejlepší je, že jsem dřív než tohle viděl Scary Movie, takže jsem se celou dobu jenom smál, protože tohole vypadalo jako parodie na Scary Movie (a to už je co říct).