Muži v naději (2011)

Vejdělek to točil jako muž v naději, že si to každý užije a nebude na tom hledat kdejakou drobnost, co by pohaněl. Bolek hlásí ty svoje repliky s takovou jistotou, jakoby si snad sám psal scénář (on těch zkušeností beztak taky má). Jestli se jednou nedejbože stanu oním mužem v naději, určitě se na tohle mrknu pro zlepšení nálady.

Asteroid Kassandra (2009) (TV film)

Viděl jsem to dvakrát (dobře, poprvé jsem u toho usnul, to se ani jinak nedalo). Chtěl jsem tomu dát druhou šanci, ale těch 240 minut jsem měl využít jinak, lépe. Na tomhle filmu mi přijde, že hrozba dopadu meteoru je tu tak nějak na druhé koleji, protože je děj protkán takovým množstvím dějových linek, a spousta z nich vyjde do ztracena, že to až zarazí. Řekl bych, že takhle to dopadá, když jsou "umělecké" ambice vyšší než dovednosti...

Drew Carey's Improv-A-Ganza (2011) (pořad)

Už to není WLIIA, přijde mi to trochu neosobnější a scénky jsou někdy zbytečně dlouhé. Ovšem scénka Greatest hits je sázkou na jistotu.

Král hadů (2005) (TV film) odpad!

Had život dávat, had život brát. Film pouze život brát. Já poradit, vy nekoukat.

Chvění (1990)

Příjemnej pohodovej film, i když je to vlastně horor, kterej se ale nebere moc vážně, takže je i dost zábavnej.

Až na krev (2007)

Kde se vzal, tu se vzal, z filmotéky se mi vyvrtal film There will be blood, který drsné a bez jakýchkoli hollywoodských pozlátek zobrazuje období rozmachu těžby ropy. Daniel Day-Lewis zde podal naprosto vynikající a fascinující výkon. Jeho cynický solitér, naftař Daniel Plainview, je brilantní. A konec filmu? Tak ten je skutečně až na krev.