Cosby Show (1984) (seriál)

Než začal Bill Cosby sypat holkám prášky do pití, byl vtipný.

Prostřeno! (2010) (pořad)

Každý večer o šesti jsou naše duše prostřeny černým flórem. Někdo považuje to za štestí, já však musel bych býti volem. Ne děkuji pravím.

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Volejte si komu chcete, ale pište Alešovi!!!

Simpsonovi (1989) (seriál)

Seriál se spoustou skvělých vedlejších postav, ale co si budeme nalhávat, všechno to na svých bedrech táhne ve všech směrech geniální Homer... Ledaže... :-)

G. I. Jane (1997)

Vykuř si ho sám! :-)

Dobrý ročník (2006)

Když si otevřete dobrý ročník, necháte ho dýchat, mezitím si přičichnete ke korkové zátce, která ho před vámi ukrývala... Ále co, moc příjemný film. Tečka.

Wallander (2008) (seriál)

Branagh je Wallander, to je nabíledni. Vysoce přesvědčivý herecký výkon, ba koncert. Od první chvíle prostě víte, že Wallander je policajt s krachujícím manželstvím, který v práci pomalu i přespává, přestože jej právě ta práce ubíjí. Po čertech dobrá kriminálka s nádhernými obrazy a nádechem severu.

Hezké vstávání (2010)

Tolik cukrkandlu nekoupíte ani v Candy Shopu (modří už vědí). Koukal jsem na to jenom kvůli Harrisonovi a to je taky ten jediný důvod, proč na to utratit 107 minut času (možná víc, když uvážím přestávky na oškrabání toho sladkého nánosu z monitoru). Jo a Rachel McAdams je tu na zabití.

Drive Angry (2011)

Zajímavé je, že se to jmenuje Drive Angry a tempo filmu za celou dobu nepřeřadí z jedničky na dvojku. Pánbuh (nebo pán satan?) zaplať za Fichtnera.