Manželské etudy po dvaceti letech (2006) (seriál)

Hvězdy za nápad a to je tak vše. Neříkám, že v začátku to nebylo zajímavé. Jen se to pak stejně opakovalo a je to vlastně jako anti-výměna manželek. Takové chvílema suché.

Byli jednou dva písaři (1972) (seriál)

Byli jednou Sovák a Horníček. Ano byli a už nebudou. Zato je tu z nich to nejlepší. Bravo!

Jistě, pane premiére (1986) (seriál)

No tak todle je u mě to slabší z UK. Za prvé to není příval hlášek a situací jako trpaslík nebo černá zmije. Za jeden díl se objeví maximálně dvě nebo tři vtipné vteřiny. Zato se spíše jedná o mírnou satiru a o pohled na politiku jako takovou. A pokud toto brát za skutečnou komedii pak je náš parlament jeden velký cirkus plný skvělých komiků a klaunů.

Jistě, pane ministře (1980) (seriál)

Dexter (2006) (seriál)

Nijak mě seriál neočaroval jako zde "většinu". První série nudná.

The Road Runner Show (1966) (seriál)

Kojot "věrný zákazník ACME" a pták "mig mig" a jejich boj na téma, proč vše dělat jednoduše, když to jde složitě. Kojot je navždy mojím hrdinou. Ty ho jednou dostaneš.

Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) (seriál)

Dr.Hrůzný, Kapitán Kladivo, Vlhkoun....Zlý kůň a hlavně Evil Leage Of Evil (v originale to zní líp). Jako sledovat béčkovou parodii na superhrdiny. K tomu písně alá pomáda (Oh Sandy :-D) a hlavní role Neil Patrick Harris. Sakra to se povedlo a i já se jednou stanu Superzlým. Budu Superevilmen of evil. Snad mi napíše Zlý kůň a dostanu pozvánku do ELOE.

Strážci - Watchmen (2009)

Jednou to vidět nestačí! Po TDK z minulého roku další vynikající komiksová adaptace. Snyder je prostě bůh. Dokáže myšlenkou pohnout hmotou. A tou hmotou jsem byl já.Můj osobní hrdina je Rorschach.