• Pohádka

Světáci (1969)

Film, který zbožňuju a nenechám si nikdy ujít. Pánové Brodský, Sovák a Libíček s dámami Jiráskovou, Bohdalovou a Janžurovou rozehráli herecký koncert, dirigoval pan Podskalský a zdatně sekundovali další výborní herci. Pět hvězdiček, a to jen proto, že víc jich tady není.

Bobule (2008)

Příjemné letní koukání. Mám ráda jižní Moravu, miluju víno a "jedna pro ni, ať je povolnější a dvě pro mě, ať neztratím kuráž" je kouzelná hláška, která se mi moc líbí. Nic extra to není, ale tři hvězdy jasné a kdyby to šlo, tak tři a půl.

Účastníci zájezdu (2006)

Bezvadná letní komedie, kterou prostě můžu. Ani nevím, kdo se mi líbí nejvíc. Vlastně vím: Karel! Myslela jsem si, že to je silně přehnané, neb autobusové zájezdy fakt nepěstuji. Kamarádka, která ano, mě ujistila, že Karel se najde pokaždé. Letos jsem byla autobusem v Anglii. A...jóóó, byl tam Karel. Doplnění 21.1.2018 Po téměř deseti letech se na mém hodnocení nic nemění. Naopak, Účastníky můžu vidět kdykoli znovu, vždycky mě pobaví, příjemně naladí, nadchnou vykreslením jednotlivých postaviček a v některých okamžicích i dojmou. Prostě po mnoha zhlédnutích můžu klidně říct: Tohle je fakt moc fajn.