• Pohádka

Přátelé (1986) (TV film)

Silná, výborně zahraná záležitost. Jediné, co mi trochu vadilo, bylo to, že vizuální stránka neodpovídala době, v níž se měl snímek odehrávat. Ale to bylo asi to nejméně podstatné. Vůbec jsem se dívat nechtěla a jsem moc ráda, že jsem se nakonec dívala. Bylo na co.

Sex ve městě (2008)

Tak se dneska dívám znovu, byla jsem zvědavá, jestli se mit o bude líbit stejně málo jako v kině. A je to tak. Ale fajn se u toho cvičí, nemusím na to dávat exra pozor. Miranda je hysterická koza a Carrie na tom není o moc líp. Tak jdu zase cvičit.

Natalee Hollowayová (2009) (TV film)

Podle komentářů soudím, že závěr bude zajímavý, a proto si počkám. Jinak bych to vypla. Musí to být hrozné, ale strašlivě mi leze na nervy ta ženská, která hraje její matku. A to přesto, že jsem matka a kdyby se mi to stalo, pohla bych nebem a zemí, abych ji našla. A ze všech lidí, kteří tam jsou, je mi nesympatičtější Dee Pac (nebo jak se to píše). Tak jen doufám, že on jí opravdu nic neudělal. Dávám tři hvězdy, ale ve skutečnosti to jsou dvě a půl, protože ta ženská, co hraje matku, mi strašně leze na nervy. Kdyby tam byl někdo jiný, byl by to docela zajímavý film. Doplňuji: jo, závěr by mohli pouštět ve školách jako prevnci. Ale asi bych tak úplně nesouhlasila s matkou, že její chcera byla strašně chytrá, svědomitá, zodpovědná a bystrá, protože to by asi nevlezla do auta ke klukovi, o kterém si myslela, že je taky turista a znala ho pár dní. Je mi velmi líto toho, co se jí stalo, ale to na mém nározu nic nemění.

Táta lump (1993)

Až na Hale Berry a prima babičku Postrach kasín na začátku mi tam všichni lezli tak trochu na nervy. vlastně celý ten film je takový ...no, tak na ty dvě hvězdičky.

Teorie tygra (2016)

Před chvílí jsme se vrátili z kina a rozhodně nás film nezklamal. Po dlouhé době fakt výborný, přirozený, vtipný a chytrý český film. Jiří Bartoška byl excelentní a scéna, kdy Jakub Kohák vyvalí tu obrovskou pravdu, že chlapi, kteří se nechají takhle ovládat, nikdy nebyli svobodní, je skvělá. Jiří Bartoška to dokonale potupluje odpovědí na otázku, proč to nechal dojít tak daleko. Protože chtěl mít klid. A vo tom to je. Chytrý film, který dokonale nastavuje zrcadlo ženským i chlapům. Trochu jsem se podle jednoho zdejšího komentáře bála nepravděpodobného happyendu, ale ten naštěstí nebyl cukrkandlový a vlastně to nechal všechno docela otevřené. Jako v životě. Takže za mě určitě čtyři hvězdy.

Vraždy podle Agathy (2014) (seriál)

Asi před půl rokem jsem objevila knížky s Agathou Raisin a hodně mě bavily. Jsou psané svěžím, zábavným způsobem a Agi je dobrá :-). Seriálová Agi je jiná, stejně jako James. Nesedí mi, ale dá se na to koukat v pohodě.

Sejdeme se na Cibulce (2013) (pořad)

Nechápu zdejší hodnocení. Vlastně chápu, ona na csfd tolerance není zrovna nejčastější věc. Takže za mě je to příjemné, milé povídání. To, že Barrandov kopíruje řadu pořadů od jiných televizí a vytahuje pozapomenutné "hvězdy", je pravda, ale pořad je určen por starší diváky a ti jistě přivítají, když se někde objeví ti, které měli ráda a teď už k vidění nejsou. Sejdeme se na Cibulce ale kopírka není a když chce člověk pohodu a klid, může s jistotu zapnout tentopořead, to je taky pravda. Takže za mě zcela regulérně 3 hvězdy.

Superstar (1999)

Je neděle dopoledne, zatím jsem viděla asi 20 minut výborně se bavím. Patrně budu mít podle zdejších uživatelů pokleslý vkus, ale Molly Shannon, Will Ferrell a další jsou prostě totál úlet a mě to baví.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Tak za mě zklamání. Čekala jsem pecku, která mě naprosto odrovná a zasáhne a ono ne.Vvýborná filmařina, nádherná kamera, Leo se pěkně plazí, skučí a pak se porve, ale prostě mě to naprosto emociálně minulo.. Leo si určitě Oscara zaslouží, neboť je vynikající herec, ale za tohle bych mu ho nedala. Sorry. V polovině filmu mě napadlo: americký Meresjev. Včera jsem viděla s mladým The Hateful Eight, poslední Tarantino u mě The Revenant převálcoval na celé čáře.

Roznese tě na kopytech (2013) (TV film)

Tak...Monyová. Pouze Dvořák a Boudová dokázali to, že jsem to dokoukala. Nejlepší záběr - Šteindler v trenýkách Made in Britain. a jinak jako fakt strašně ubohé a trapné. a na rozdíl od většiny tady mi na té slečně, co hrála Felicii, nepřišlo nic úžasného.Vlastně jo, když ležela na posteli a koukala na fotbal, dobrý. Podruhé se na to rozhodně nepodívám.