• Pohádka

Modrý blesk (1999)

Na nedělní dopoledne docela prima, já jsem se bavila.

O zakleté princezně (1979) (TV film)

Jojo, všechno, co se tady píše, je pravda, ale Hana Maciuchová byla opravdu krásná a jedna z njehezčích princezen, jaké jsme měli. A jedna z nejlepších a nejelegantnějších hereček, jaké jsme měli a máme :-).

Zázračný nos (2016) (TV film)

Pěkná pohádka, i když trochu moc dlouhá. Věvoda frajer, voňavkář trochu nudný, ale budiž. Princezny byly konečně pohledné, jen při každém slově hezoučké princezny Adélky jsem nadskočila. V kombinaci dětského hlásku s její plochou hrudí jsem měla pocit, že koukám na pěknou žábu z osmé třídy. Jinak prima.

Pravý rytíř (2016) (TV film)

Tak s touhle pohádkou jsem neměla problém, docela mě bavila, tatík doprovázející synka na cestě za "pravorytířstvím" mě bavil a princezna byla hezká. Jen to ucho hrající prince bylo srandovní. No, a ve srovnání s tím blivajzem Slíbená princezna skoro klenot :-D.

Slíbená princezna (2016) (TV film)

Jednu hvězdičku dávám jen proto, že jsem to vypla po patnácti minutách a tudíž by bylo nefér dát odpad, když se tam třeba později mohlo něco na hvězdičku objevit. Asi Honzík Cina si ji zaslouží. Zírala jsem s otevřenou hu...totiž ústy a nevěřila jsem, že tuhle trapnost (mi to totiž nepřišlo ani zajímavé a už vůbec ne vtipné) mohla ČT dát jako božíhodovou pohádku. Díky bohu za čerty na Nově, na které jsem to přepla. Ale možná si to někde seženu, naliju si panáka a kouknu se na královský nevěstinec, ty komentáře tady mě navnadily :-D. P.S. Někdo to tu už psal taky, ta princezna je nevlastní stestra Simony Babčákové? Simonu mám jako herečku moc ráda, ale kráná princezna to fakt není a její "ségra" taky ne.

Zvon Lukáš (2002) (TV film)

Nevím proč, ale nějak divné to bylo :-). Ovšem Kládra Lidová má náderné velké oči a Mladému Janu Dolanskému to moc slušelo. a to je tak všechno.

Andílek na nervy (2015)

Tak jak jsem nikdy své dítě nebila, tahle hvězda by dostala pár facek a nestíhala by mrkat na drát, o čem je normální život.A to i přesto, že je to chudák děcko, kterému umřela matka a rapidně změnilo život a je u otce, o něm že v životě neslyšelo. Ze všeho nejhorší je to, že tahle stvoření opravdu existují a pro spoustu dalších děcek jsou něco, co je hodno obdivu. Jsem moc ráda, že mé dítě je kluk, je mu 24 a je normální, inteligentní a nic podobného jsem nemusela řešit. Jo, teď je scéna, kde holka s tátou snídá, je nalíčená jen velmi lehce a konečně vypadá jako pěkné mladé děcko :-). Nehodnotím, po dvaceti minutách mi přijde nefér dávat jednu hvězdičku, ktdyž to třeba bude na dvě.

Kriminálka Paříž (2005) (seriál)

A mi se to prostě líbí :-). Líbí se mi Paříž a líbí se mi Pařížané.

Lístek do památníku (1975) (TV film)

Krásný film s vynikajícími českými herci staré gardy. Nechápu, jak to, že mě až dodneška minul.

Agatha Christie's Poirot - Vražda v Orient expresu (2010) (epizoda)

Před 14 dny jsem viděla verzi s Albertem Finneyem. To byl klasický Poirot, tak jak ho znám - prostě příjemná detektivka podle paní Agáty. Tohle byl dokonalý, temný, netypický Poirot, na němž klasický byl vynikající David Suchet. A snad poprvé u Poirota mi skoro běhal mráz po zádech při závěrečných 20 minutách. Za mě to je bez jakéhokoli rozmýšlení pět hvězdiček.