• Pohádka

Pařba v Bangkoku (2011)

Musím říct, že jsem se skvěle bavila a víc než u jedničky. Možná to bylo tím, že jedničku mi pouštěl synátor doma a na dvojce jsme byli v kině. Stejné jako jednička, jenom ne v Las Vegas, ale v Bangkoku? No a co, nic jiného se přece nikde netvrdí. Bylo to ještě ulítlejší než Vegas a určitě si to ještě párkrát pustím.

Highlander (1986)

Paráda. Connery úchvatný, Lambert k sežrání a Brown famózně úchylný. K tomu nádherná hudba Queen a Michaela Kamena dají jasné 4 hvězdičky.

Když si Chuck bral Larryho (2007)

U mě dobrý, 4 hvězdy. Dvojka Sandler - James nádherně šlape a např. u scény ve sprše s vlnícím se Vingem Rhamesem mi tekly od smíchu slzy. Ani předvídatelný konec mi nevadil, ba dokonce mi ukápla i slzička dojetí (což po dvou hodinách žehlení není nic divného, to s jedním zacvičí :-)).

Czech Made Man (2011)

Viděla jsem to včera a celkem lituju, že jsme na to vůbec šli. Ještěže jsem to neplatila já :-(. Z mého pohledu občas fajn hláška a jinak nuda, nuda, šeď a otrava.

Příklady táhnou (1939)

Růžena Nasková byla okouzlující stejně jako všichni ostatní. Hlavně mě uchvátila ta úžasná letní atmosféra. Myslím, že mám další film na odpoledne, která potřebují prozářit :-).

Sherlock (2010) (seriál)

Trochu jsem se bála, neuměla jsem si představit Sherlocka Holmese a dr. Watsona v současnosti. Ale byl to zbytečný strach, protože je to paráda a ústřední dvojka je výborná.

Mravenci nesou smrt (1985)

Tak jsem se koukla, teď to dával Barrandov. I když české kriminálky z dob před revolucí (dokonce i ty hodně nepovedené) můžu (odpouštím jim i soudruhování :-)), tohle fakt byla pecka. Když posbírali feťáky a on to sám pankáč, smála jsem se. Při pohledu na paní v důchodovém věku, která se tam nějak zatoulala, jsem se smála skoro hystericky. Ty vypoulené oči, mimozní výrazy, síla. A když Zora Jandová provedla pokus skolit nájemného vrahouna a jako se s ním prala, nezvládla jsem to a vypla. Prostě jako komedie dobrý,jako kriminálka děs a jedna hvězda za to, že ve 14 mi to patrně drásalo nervy.

Hrdý Budžes (2003) (divadelní záznam)

Bára Hrzánová je vynikající a téměř neuvěřitelné je, že jí člověk věří, že je Helenka z 2. třídy. Perfektní!!!

Na doraz (2010)

Skvěle jsem se bavila. Masturbující buldok (nebo co to bylo) a táty "dost, tak na sedm hrnků", mě spolehlivě odrovnalo. Tohle určitě chci vidět znovu.

Zelený sršeň (2011)

Těšila jsem se, že se úžasně pobavím a ... ne. Jo, párkrát jsem se zasmála, ovšem žádnou hlášku si nepamatuji, Seth Rogen je chlap, na kterého se fakt koukat nemusím, Jay Chou byl dobrý a Christoph Waltz vynikající. Před týdnem jsem viděla Na doraz a vzhledem ke zdejšímu hodnocení jsem čekala, že se budu bavit podobně, byť jde, samozřejmě, o jiný typ filmu. A ani náhodou. Pro mě průměr, který už znovu vidět nemusím.