• Pohádka

Nevinné lži (1995)

Zvláštní, Gabrielle Anwar byla výborná.

Bílá masajka (2005)

První polovina: nechápala jsem, co to ta ženská vyvádí a čím myslí. Druhá polovina: najednou jsem ji začala obdivovat a Lemalian se mi začal líbit, seděla jsem u televize jako přilepená. Takže asi tak.

Cizinec (2004) (TV film)

Báječná komedie na sovobtní večer s okouzlující Annou Friel a Robem Lowem, kterému to fakt sekne.

Ženy v pokušení (2010)

Eliška Balzerová byla výborná a Lenka Vlasáková nádherně prokoukla. Jo, líbilo se mi to a moc. 70%.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

První díl mě ohromně bavil, další ještě víc a teď mi každý den před zprávami musí mládě jeden pustit. Miluju Shledona, jeho matku a rovněž Leonardova matka mě uchvátila. Sheldon je sice absolutní asociální magor a génius, ovšem zahraný tak dokonale,že stačí, aby se objevil na obrazovce a mám Vánoce :-). Výborná záležitost. P.S. Málem bych zapomněla na úvodní písničku, móc prima.

Hledá se táta a máma (2010) (pořad)

Já se bavím. Přiznávám, zejména pány a jejich obdivovatelkami. Eva a chlapi jsou docela fajn (až na jednu drsnou výjimku a asi dvě lehčí :-)). Ovšem správňák "dědek" Honza z metra a Jan "oranžové tričko"co neví, kterou z těch "ženských, co se o něho ucházejí" si sebou zebere dál...to je nejmíň na čtyři hvězdy. Od čtvrtého dílu se na to nesmírně těší i můj sedmnáctiletý synátor a řeže se u každé perly, která tam padne.A holky taky stojí za to, prostě jak říkám, slušná psina. Když o tom člověk neuvažuje moc do hloubky, to si spíš řekne, že je až k pláči, kam někteří lidé jsou schopni sklouznout.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Dr. Bishop je kouzelný :-). Jeho hláška v následující situaci: lékařka v nemocnici něco řílá, Bishop ji neposlouchá, ona se ptá, jestli ho nezajímá, co říká nebo něco v tom slova smyslu a on jí odpoví:"Ne, pokud nemáte vyšší IQ než já.", mě dostala tak, jako už dlouho nic.

Doktor od jezera hrochů (2010)

Šla jsem na film který mě měl fajn pobavit a nic víc jsem od něj nečekala. Pohodu a zábavu před Velikonocemi. Přesně to splnil, bavila jsem se. Komentář uživatele Tetsua nechápu, srovnání s Kameňákem, kde prý byly stovky vtipů a tady jeden, film prý je neskutečná nuda, charaktery ve filmu jsou kurvy nebo idioti atd. Nerozumím. Možná jsem absolutně tupá a bez vkusu, ale já jsem tam pár sympatických lidí viděla (jen tupoun by od téhle komedie očekával psychologicky barvité charaktery, takže o.k.), nic trapného ani vulgárního tam nebylo a srovnání s přiblblým Kameňákem je absolutně mimo mísu. Pro mě příjemný fajn film. P.S. Tak trochu mám pocit (vlastně spíš hodně), že na csfd je silně out některý z Troškových filmů nepohanět. Znalec pohrdá Troškou :-). P.P.S. podle měřítek většiny uživatelů tedy opravdu nejsem znalec, Doktor mě bavil na rozdíl od mnoha jiných filmů Zdeňka Trošky a vůbec se za to nestydím :-):-):-). P.P.P.S. Eva Holubová byla tradičně výborná, její matka Košvancová nesnesitelná a je s podivem, že doktor neemigroval už hned po svatbě.

Vizita (2010) (pořad)

Zajímavý pořad.