Řbitov zviřátek (2019) odpad!

Nepochopil som odkiaľ, kam a kade s týmto filmom, ale viem určite, že zo skládky sa len tak ľahko nedostane.

Bez jištění na El Capitan (2018)

Plný počet za každú miliontinu biliontiny sekundy každej zo sto minút bez zbytočných slov, a to tak na ceste ↑, ako aj smerom ↓.

Černobyl - Open Wide, O Earth (2019) (epizoda)

3. x 100 % - seriál vyprodukovaný ľuďmi, ktorí zvládajú umenie zaujať divákovu pozornosť každou sekundou ponúkaného produktu počas celej jeho stopáže, a to bez reálnej možnosti nechať si ujsť čo i len jednu z nich.

Černobyl - 1:23:45 (2019) (epizoda)

Внимание! Внимание! Угроза 100% облучение!

Černobyl - Please Remain Calm (2019) (epizoda)

Varovanie! Varovanie! Hrozba 100%-nej expozície! Zatiaľ stále bezchybný produkt bez jediného zaváhania z akéhokoľvek pohľadu na prevedenie.

Arctic: Ledové peklo (2018)

Veľmi uveriteľný snímok bez prešľapov, ktorému chýbal možno širší priestor v trvaní cca 0,5 hodiny na "doznenie rezonancie" niektorých scén, ktorý by viac podčiarkol zúfalstvo hlavného hrdinu, jeho nepoddajnosť osudu, samotu, vôľu prežiť a v neposlednom rade krásu čistej prírody so všetkými jej nástrahami, ktoré ponúka a možno aj výraznejší soundtrack ako tomu bolo v scénach samoty filmu The revenant. Inak 100 % za mňa.

Jack staví dům (2018)

Ťažko povedať, čoho alebo koho mal tento film predstavovať analýzu (to by s určitosťou vedel povedať iba sám autor, ak vôbec), ale s určitosťou možno povedať, že ide o vrcholne kontroverzný, krutý, zvrátený, absurdný až abnormálny pohľad na chorú myseľ vyšinuto pôsobiaceho hlavného hrdinu, ktorý mi neumožní ohodnotiť 152 minút v jeho spoločnosti. Nezabudnuteľné scény: 1. Kosci na lúke. 2. Jackova cesta do pekla. 3. Jagten. Btw o jednom človeku, ktorý by prešiel na druhú stranu toho pekelného mosta na dva friendy a možno aj bez nich, by som asi vedel :). P. S.: Aby som nezabudol, úplne zbytočný film to je.

Tanec s vlky (1990)

Smutné vyobrazenie niekdajšej reality v krajine jedného z najväčších zástancov liberálnych ideálov západného sveta. Každý musel nejako začať s presadzovaním tohto ušľachtilého spôsobu politického a filozofického myslenia a tento klenot nám nenútene ukazuje, že v USA s ním začínali pekne od podlahy, keď pre ranu nechodili príliš ďaleko.

Žraločí tornádo 3 (2015) (TV film) odpad!

Zaujímavý pokus ako rozpohybovať fotky. Film mi prišiel akoby ste držali v jednej ruke veľkoformátovú fotografiu a v druhej fotografiu o rozmeroch 15 na 25 cm a s ňou prudkými pohybmi kmitali pred tou veľkoplošnou fotografiou a také to celé bolo upotené a ubolené :).