Autor! Autor! (1982)

Velice hezký film s Al Pacínem i když méně slavný než třeba Kmotr nebo Zjizvená tvář.

Kroketmachr 1000 (2008) (amatérský film)

Pokud tento snímek viděl Horst Fuchs,ted nemůže popadnout dech:-) Zvláště povedená je druhá část která skvěle doplnuje část první.Někdy je to k smíchu,někdy je to k pláči,jak se nám teleshoping snaží namluvit že potřebujeme každou "blbost".

Man Thing (2005) odpad!

Nezlobte se na mě ale tenhle film,nemá žádnou logiku,něco se zde stane a za pět minut je všechno jinak.Navíc mě dokáže naštvat trik distributora,namluvit nám že sledujeme film podle komixu nakladatelství MARVEL.Né,opravdu tenhle film nemá nic společného se slavným komixem Swamp Thing – Bažináč .

Astro Boy (2009)

Moderní pohádka pro malé i velké kluky.Nepřipomíná vám to trochu Andersena?

Válka samurajů (1979)

Výpravný historický velkofilm,který v některých hromadných válečných scénách připomíná historický film Ran.Mám jen malou kritickou poznámku na závěr,pokud tento film vychází z osudů skutečné historické postavy slavného japonského samuraje Sanady Yukimury,nechápu nadpřirozené vlastnosti některých ninjů,nebýt této maličkosti,šel bych s hodnocením na 5 bodů.

Můj nový přítel (2008) (amatérský film)

Tuhle "grotesku" vážně žeru,je tam všechno:humor,smutek,lehký sexuální náznak i lehká nadsázka na konci.

Krutý boj (1989)

"Budeš můj žák,budu tě trénovat abys byl nejlepší bojovník.Jéé on tě soupeř zabil během zápasu,tak já tě pomstim" Tak by se dal shrnout děj filmu Krutý boj.I když se snaží napodobit film Krvavý sport a do jedné z "hlavních" rolí obsadil hvězdu jakou Bolo Yeung bezesporu je,nejde o nic jiného než o průměrnou "mlátičku".

Don Chichot (2007)

Lepší než jsem čekal.:-)

Vojáci: Příběh z Kosova (2001) (TV film)

Přesto že je zde méně akčních scén,než by jste od válečného filmu čekali,je to podle mého názoru dobře natočený snímek.

Expendables: Postradatelní (2010)

Film ve stylu akčních 80th let.Je to zvláštní pocit sledovat všechny vaše oblíbené akční hrdiny v jednom filmu.Je to jako když si koupíte bonboniéru ve které jsou všechny vaše oblíbené chutě a přesto je každá jiná.Děj filmu je dost jednoduchý ale má rychlé tempo,jaké od akčního filmu očekáváte a rozhodně se nebudete nudit.Je zde i plno vtipných hlášek a při scéně v kostele máte chut zvolat "At´´žije Planet Hollywood" :-)