Trapasy (2007) (seriál)

Okem jsem zachytil asi 3 nebo 4 díly, kromě toho, že mi párkrát cuknul koutek, tak nic moc. Pokud ovšem nic jinýho v televizi není, je to koukatelné.

Identita (2003)

Kriminální zápletka filmu je tak zapletená mezi všechny postavy, že jen těžko se divák dobírá jejího rozuzlení. Děj filmu vyvrcholí a odtajní vraha opravdu až na konci.

Náhlá smrt (1995)

Typický akční film s Van Dammem, je přesně takovým jaký ho každý očekává. Pro mě byl určitě nejlepší úsek filmu na hokejové ploše, kde se objeví skuteční hráči NHL.

Přežila jsem vzteklinu (2006)

Velmi zajímavý dokument s netradičním tématem. Obsahuje i autentické záběry, což je v tomto žánru u mě vždy vítáno.

Faunův labyrint (2006)

Snímek, který obsahuje více žánrů. Pohádkový příběh odehrávající se roku 1944 ve Španělsku ukazuje jakou má del Toro fantazii a jak dokonale ji dokáže filmově ztvárnit. Kvalitu snímku dokazují i 3 obdržené Oscary.

Stáhni mě do pekla (2009)

Po sérii Spider-manů se Raimi vrací zpět k hororovému žánru a, podle mého názoru, velice zdařile. Film obsahuje scény, které děsí a zároveň, jak je jeho zvykem, diváka baví netradičním humorem. Snímek mě rozhodně nezklamal.

Smrtelné zlo 2 (1987)

Místnost zahalená do rudého světla krví polité žárovky ... klasika žánru s nezaměnitelným rukopisem Sama Raimiho nasáklá hektolitry krve, která lze shlédnout i s úsměvem na tváři. Nemohu jinak, než jen doporučit.