• Romantický

Pán velryb (2002)

Režie: Niki Caro.. Nejdřív jsem vlastně viděla film Její případ, který režírovala, až potom jsem se začala rozhlížet, abych zjistila... že se jí to znovu hodně povedlo. Skvělý film!

Sépie a velryba (2005)

Musím souhlasit s Mattym: začátek hodně slibný, ke konci se to vytratilo, jenom nevím kam. Škoda.

Nine Lives (2005)

Devět ženských životních příběhů a zajímaly a zaujaly mě všechny.

Nikomu to neříkej (2006)

Tak nejdřív jsem před časem četla knížku, kterou jsem zhltla jedním dechem, jenže jak to tak mívám s těmi filmy potom... že raději knížní příběh než z něho vyrobit ten filmový. Byly a jsou výjimky, ale tady se znovu navracím ke svému vnitřnímu klišé :-)

Neznámá (2006)

No pane jo! A smekám...

Pan a paní Smithovi (1996) (seriál)

Pohodový seriál, který jsem viděla sice až teď, ale potěšil mě i tak.. úsměvné zjištění, jak technika za pár let poskočila opravdu mílovými kroky, a další: Maria Bello snad vůbec nestárne. Nedávno jsem ji viděla v nádherném filmu The Jane Austen Book Club, což je relativní současnost, a pořád stejná!!! A stejně dobrá :-)

Tma (2005)

Nechci vůbec hodnotit, protože to je filmový žánr, který vyhledám jen tehdy, hraje-li v něm někdo z mých oblíbenců, což je v tomto případě Maria Bello.. a ta mi přijde skvělá vždycky. Takže 3 hvězdičky pro Mariu..

Lhář, lhář (1997)

Jak se tu probírám ostatními komentáři, tak mám nejspíš kliku, že vždycky volím raději titulky než dabing, protože se až vyžívám v potřebě znát hlasy herců, kteří ve filmech hrají, a nejen to, miluju, když slyším mluvit v originále své oblíbené herce. A protože mám ráda Mauru Tierney, tak jsem film vidět musela, a to i za cenu Jima Carreyho :-) Ale víc než 3 hvězdičky, to zas ne..

Loď duchů (2002)

Tenhle žánr příliš nemusím, ale nalákali mě hlavně Gabriel Byrne a Julianna Margulies v obsazení... jenže, jak se říká "Ševče, drž se svého kopyta", tak i já se budu příště asi radši držet těch "svých" filmů..

Lovci mušlí (2006)

Čtyři kamarádi, jejich přátelé, manželky, sestry, pohřeb táty jednoho z nich a události, které z toho vzešly. Ráda doporučuji.