• Romantický

Můj pes Skip (2000)

Vynikající Kevin Bacon a Diane Lane..

Mlčení (1963)

Co na to říct? Prostě Ingmar Bergman a moje oblíbená severská filmografie..

Miláček z Paříže (1957)

Patřím sice k velikým fanouškům Romy Schneider, ale sebekriticky musím přiznat, že to se příliš netýká jejích nejstarších filmů. Takže ani Sissi ani Miláček z Paříže u mě příliš nebodují... pro mě jak kdyby NĚKTERÉ filmy patřily do doby jejich vzniku.

Medvídek (2007)

Přišlo mi to chvílemi opravdu hodně milý a vtipný a... reálný. Takže já se bavila a zklamaná jsem nebyla.

Studio 60 (2006) (seriál)

Scénář, dialogy, které do sebe zapadaly přesně podle mého gusta, casting, kterým jsem byla nadšená, celková nálada a pojetí: skvělý! Seděla jsem u toho jak přibitá snad do 2 do rána a koukala a koukala... jak moc se jim to povedlo. A přestože patřím k fanouškům Přátel, jsem moc ráda, že jsem si tady M. Perryho s "přáteli" vůbec nespojovala a nebyla jeho účastí v nich ovlivněná. Byl tu prostě Mattem a ne Chandlerem a za to jsem byla ráda.

Mapa mého světa (1999)

Silný a pro mě uvěřitelný příběh, Sigourney Weaver skvělá.

Jak ukrást nevěstu (2008)

Když já mám na tyhle lehce čitelný romance někdy hodně chytlavou náladu. Vůbec nic zásadního jsem od tohoto snímku nečekala, a myslím, že to ani nebylo v plánu, takže nic nekomentuji, nic neříkám, netrpěla jsem, nohy jsem měla zvednutý v pohodlný poloze, čaj u ruky a fakt mi nic nechybělo. Proč ne?

Gosford Park (2001)

Typický Robert Altman s obrovským hvězdným obsazením, kde i malé štěky hrají "velké" hvězdy. A myslím, že si je u něho střihli vždycky hodně rádi. Skvělá podívaná. Všechny mini příběhy zapadají do celkového příběhu jako puzzle, všechny postavy se chovají tak, jak je potřeba. A aby to diváka strhlo.

Dívka v parku (2007)

I pro mě byl tenhle film velikým překvapením... věřila jsem tomu příběhu, těm bolestem a nadějím... věřila jsem hlavně Sigourney Weaver.

Gia (1998) (TV film)

Výkon Angeliny Jolie strhující... a nenapadá mě, kdo jiný než Angelina by mohl být Giou.