Star Trek (1966) (seriál)

Zadejte do youtube "worst fight scene ever"...asi tak ale jinak nestárnoucí klasika na kterou asi už nebudete zírat s údivem ale alespoň pobaví. Mně teda určitě.

REC (2007)

Nejlepší zombiovka jakou jsem viděl s neuvěřitelně hutným finále.

Mulholland Drive (2001)

Hm zatím u mě co do pošahanosti vedl Mechanický pomeranč. Pane Lynchi v tomhle ohledu jste Kubricka trumfnul dokonale. Třičtvrtiny filmu se daly brát jako rozkouskovaná hádanka ale co přišlo na závěr bylo opravdu moc. Hodí se přirovnání že jsem čuměl jako tele. Ne ohromeně ale naprosto nechápavě. Mulholland Drive je pro mě kvantová fyzika. Nemůžu hodnotit.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

V kině snad padesát stupňů, plný sál žvejkalů a chroustalů...no je mi to jedno těšim se na Pottera...Hm tak Harry se chová nejnaivněněji ze všech dílů. Utrpení se na to dívat. Ještě větší ale je stále a divoce se pohybující Hermionino obočí, které mě štve už od kámene mudrců. Ron ale hraje perfektně a je z hlavní trojice opravdu nejlepší. Děj filmu je dost rozháraný. Kdybych nečetl knížku bavilo by mě to o poznání méně/vůbec. Celé se to tváří jako thriller ale opravdu si to na thriller jenom hraje. Nejhorší díl a to nejenom kvůli spocenému zadku a nachos za kilo.

VALL-I (2008)

Jeden z mála animovaných filmů, který jsem si opravdu oblíbil. Čím to? Nevím...asi se proto, že se tam skoro nemluví...Nesnáším totiž scháma bručoun + užvaněnec viz. Shrek, Doba ledová... Navíc kdo by si neoblíbil dva zamilované roboty? Asi jsem přece jenom trochu citlivka.

Dexter (2006) (seriál)

První série: Musim říct že mi první díly trvalo než jsem si zvyknul na rozpolcenost mých pocitů vůči Dexterovi. Jak se mu dostane někdo pod nůž tak jsem měl problém ho pořád brát jako "hrdinu". Nepochybně to byl i záměr tvůrců. Každopádně jsem si na to zvyknul a brzo jsem si na Dexterovi vypěstoval závislost. Dexter hlavně není dalším perfektním hrdinou jako bývají hlavní postavy z různých Kriminálek. Naopak je dokonale nedokonalý. To byl jeden z mnoha důvodů proč mi byl sympatický. Jediné v čem nechybuje je zabíjení.No už se nemůžu dočkat další řady. Druhá série: Vidět další díl se pro mě stalo stejným požitkem jako pro Dextera někoho zabít. Druhá řada mě bavila ještě víc než první. Byla o dost napínavější a i pocity vůči Dexterovi jsem měl rozpolcenější zvlášť na konci série. Mnohem větší důraz se klade na lidi okolo Dextera. Oproti tomu jeho zabíjení není tak časté jako v první řadě. Neřekl bych že je to škoda, spíš naopak. Tak jsem zvědav co třetí řada...asi budu brečet jestli skončí Dexter už se season 4... Třetí série: I přes trochu horší konec další skvělá řada. Od začátku nebyl jasný cíl série jak tomu bylo v prních dvou. Tím byla pro mě season 3 atraktivnější. Celkově se mi zdá že třetí řada byla lepší než první ale o fous horší než druhá. Takže naprostá spokojenost.

Fahrenheit 9/11 (2004) odpad!

Další levičácký pseudodokument Moora. Člověku který nepátrá po faktech a nechá se vmanipulovat do "pravdy" pana Moora to může přijít velmi zábavné....Nejzábavnější ale je že zesměšňování a parodování G. Bushe v tomto snímku paradoxně pomohlo k jeho znovuzvolení...aneb nic se nemá přehánět.

Nejúžasnější videa světa (1999) (pořad)

Autoři vám naservírují různá videa o různem stupni zajímavosti, přidají dramatickou hudbu, přibližování na detail, komentář alá Televizní noviny a několikrát to celé pustí znovu...Jsou lepší věci než se pět minut dívat na klip který v reálu trvá třicet vteřin...a hlavně bez těch keců u toho.